Menu
Nákup potravin z Atoto.cz – VIP kupón na 200 Kč slevu a doprava zdarma

Nákup potravin z Atoto.cz – VIP kupón na 200 Kč slevu a doprava zdarma

1 minuta čtení

Domluvil jsem s chlapy z projektu Atoto.cz, že zde na blogu nabídnu zajímavou akci pro moje čtenáře.

Připravili jsme speciální VIP kupón s kodem „ODMICHALA“ (stačí zadat kód bez těch uvozovek do objednávky v posledním kroku „platba“).

  • Díky VIP kupónu získáte 200 Kč slevu na nákup
  • Minimální objednávka je 300 Kč

Z Atoto si můžete objednat nákupy potravin a drogerie z různých obchodů – je to online tržiště kvalitního zboží včetně farmářských produktů, masa, ryb, zboží v bio kvalitě, přírodní kosmetiky a spousty dalšího.

Stačí se registrovat, vybrat si cokoliv, klidně až od 3 různých prodejců (minimálně za 250 Kč od jednoho) a pak počkat na příjezd kurýra. Rozvoz po Praze je zdarma a nákup může být do 120 minut doma. Nově registrovaní zákazníci dostanou kredit ve výši 100 Kč, takže při prvním nákupu ušetří ještě více.

Při nákupu na Atoto.cz rozvoz probíhá přímo z obchodů. Jak říká slogan Atoto „Kvalita a čerstvost jde ruku v ruce s doručením v co nejkratším časovém rozmezí“. Zboží koupíte na Atoto.cz za stejnou cenu jako v obchodě a navíc s dopravou zdarma.

Nějaké tipy na nákupy:

  • Už jste slyšeli o croblihách z Oh Deer Bakery?
  • Chtěli jste ochutnat pravou italskou mozzarellu z Mozzarellartu?
  • Čerstvé ryby ze SeaFoodu
  • Nejkvalitnější a nejlevnější ovoce a zelenina z Titbitu
  • Bezlepkové dobroty z cukrárny Mlska nebo americké pochutiny z Candy-store.cz

Na Atoto.cz je přes 70 obchodů – zkuste Atoto a dejte mi vědět na michal(z)hardyn.cz, jak nákup probíhal a vaše případné komentáře. Atoto je stále startup, nicméně chlapi na projektu dost makají, dejte testdrive, s kuponem „ODMICHALA“ je to za hubičku.

Poslední aktualizace: 07. 09. 2018