Menu
Natáčení náborového videa pro ČSOB Pojišťovnu bylo náročné, zní z produkčního týmu VimVic.cz

Natáčení náborového videa pro ČSOB Pojišťovnu bylo náročné, zní z produkčního týmu VimVic.cz

1 minuta čtení

Jistě jste si všimli, že poslední dobou se roztrhl pytel s promo videi, která jsou dostupná na profilech firem na stránkách VímVíc.cz. Důvodem je, že firmy mají stále větší zájem o prémiové profily a chtějí potenciálním zaměstnancům poskytnout náhled do své firemní kultury a procesů.

Jedním z nejlepších způsobů, jakým toho dosáhnout, je právě natočení krátkého videa přímo na centrále či pobočce dané společnosti. Tentokrát se jednalo o ČSOB Pojišťovnu, tedy jednoho z našich nejvýznamnějších klientů a byli jsme tedy poněkud nervózní.

K tomu ovšem nebyl žádný důvod. Ačkoli bylo natáčení dlouhé a vyčerpávající, podílelo se na něm dost lidí a natáčelo se na více místech, tak po celou dobu zde panovala přátelská a uvolněná atmosféra.

I nováčci, se kterými jsme se bavili mimo kameru, nám říkali, že atmosféra ve firmě je super a že za to zčásti mohou také super tréninky a onboarding nováčků, díky kterému se ve firmě cítí skvěle!

Doufáme, že se nám tuto pozitivní atmosféru alespoň částečně podařilo přenést i do připravovaného náborového videa. To budete moci vidět již brzy na VímVíc.cz!

Poslední aktualizace: 10. 10. 2019