Menu
Tady je jedna výhoda pro komunitu Nette Framework

Tady je jedna výhoda pro komunitu Nette Framework

1 minuta čtení

S cashback portálem Tipli jsme se stali oficiálním partnerem Nette Framework, protože máme zájem o aktivní vývoj Nette. Autorem Nette je Dave Grudl, který díky partnerům z řad firem jako Tipli se zavázal podporovat další vývoj Nette, opravovat chyby a přicházet s dalšími novinkami pro úsporu práce, času a peněz.

Dave Grudl slibuje, že Nette Framework bude mít skvělou dokumentaci a užitečný obsah ve formě článků, návodů a videí. Slabá dokumentace funkcí frameworku a databázové vrstvy bývá zdrojem kritiky Nette.

A my se snažíme vše dělat ještě o kus lépe a dávat něco navíc. Rozhodli jsme se společně s partnerstvím s Nette podpořit komunitu Nette a připravili jsme 250 kousků speciálního Nette VIP účtu na Tipli.

Celkem logicky Nette VIP účet s pořadovým číslem 001 má rezervovaný Mr. Dave Grudl osobně. Dalších 249 kousků čeká na nejrychlejší zájemce. Nabídka platí do 31.10.2018.

Co získáte s Nette VIP účtem na Tipli?

  • o 10 % větší odměny při nákupech v 500 eshopech (Booking.com, Mall, Zoot,…) – to se hodí při nákupech na internetu
  • přednostní podporu na péči o zákazníky
  • speciální akce pouze pro VIP zákazníky
  • účet platný na 12 měsíců s možností dalšího prodloužení

Pro aktivaci stačí zaslat odpověď na následující dotaz na tento email: netterocks@tipli.cz

Dotaz: Jaké je oficiální jméno Laděnky a jaká barva jí nejvíce sluší?

Nette Rocks! 🚀🚀🚀

Pokud neznáte Nette, zde několik informací o Nette – Nette Framework je opensource, který slouží k vytváření webových aplikací. Patří k nejpoužívanějším v Česku. Pohání pěknou spoustu předních tuzemských projektů – mezi nimi například DámeJídlo.cz, Rohlík.cz, Zásilkovna.cz, Glami nebo Tipli.

S Tipli jsme se zavázali pravidelně investovat do rozvoje Nette Frameworku. Máme teď oficiální status partnera Nette.

Poslední aktualizace: 28. 08. 2018