Nova TopSleva.cz – vice mobile&tablet friendly reseni

Méně než minuta čtení

V nedeli pred pulnoci jsme spustili novou verzi nasi slevove vlajkove lodi TopSleva.cz. Byly to narocne 2 mesice prace celeho TopSleva tymu, ale ta prace se vyplatila a z vysledku mam velmi dobry pocit. Nova TopSleva reflektuje z naseho pohledu trendy roku 2013/2014. Pri redesignu jsme se hodne zamerili na uzivatele mobilu a tabletu, jejichz vyznam v poslednim roce roste.

topsleva-redesign-brezen-2014

Puvodni verze TopSleva.cz bezela od cervna 2012, kdy jsme projekt koupili od predchoziho majitele. TopSleva byla puvodne slevovy server. Za tech vice nez 1,5 roku se v toho v online hodne zmenilo. Prestoze jsme prubezne inovovali (jako prvni mezi srovnavaci jsme spustili sekci Moda, nekolikrat jsme inovovali homepage, menili jsme ladeni portalu podle naseho marketingoveho kalendare a dalsi drobnejsi upravy), tak nakonec jsme zacali narazet na limity puvodniho reseni a rozhodli jsme se pro vyznamnejsi zmenu, jejiz prvni etapa ted probehla.

Stale ladime radu drobnosti, napr. nektere podstranky se nezobrazuji idealne na mobilech. Nicmene zaznamenali jsme uz nekolik pozitivnich reakci na realizovana vylepseni a vypada to, ze nova TopSleva se libi. Co rikate na novou TopSlevu?

PS. Pokud najdete bug, poprosim napsat sem do komentaru nebo mi poslete pls email na jmeno@prijmeni.cz.

  • Piškot

    Celkově to nevypadá špatně, ale přeci jen to technicky není úplně dokonalé. Opravdu je to ostrá verze? Na titulce chybí obrázek (logo-white-small.png), web není validní (nejsou to zásadní chyby, ale nedělá to zrovna dobrý dojem) a dvě chyby javascriptu ($ is not defined a $.browser is undefined).
    Osobně taky nemusím očividné fotky z fotobanky doplněné textem, že se jedná o normální lidi (hlavně “Kačka” a “František” úplně bijí do očí, jak jsou z jedné fotografie, už tam chybí jen ten děda stojící nad nima), působí to pak na mě hodně neseriózním dojmem (“když si někdo vymýšlí fiktivní lidi na web tak v čem si ještě bude vymýšlet?”).

    • Ahoj. Diky za komenty. Mrkneme na to. Michal

  • Pingback: Zavreli jsme vertikalu kupony | Michal Hardyn()Site Footer