Nová vlna školení Digitální HR, kterou nesmíte minout

1 minuta čtení

Na podzim spouštíme spolu s Matějem Matolínem novou vlnu školení o digitálním HR. Minulá školení byla prakticky okamžitě vyprodána a byla super úspěšná. A právě proto chci na další termíny pozvat přednostně hlavně vás – moje čtenáře, a to ještě než začneme školení propagovat.

Revoluce v Digitálním HR. O čem školení bude?

Spolu se zakladatelem nejčtenějšího HR blogu Lovec hlav – Matějem Matolínem – jsme v minulosti uspořádali už čtyřikrát školení pro HR manažery. Účastníky jsme naučili pracovat s nástroji a sítěmi tak, aby zlepšili své výsledky v recruitmentu a drželi krok s velmi rychle se proměňujícím HR světem.

Velkým trendem je v poslední době například online hodnocení zaměstnavatelů.

Oproti jarním termínům jsme přidali nová aktuální témata a vylepšili jsme program. Nabídneme recruiterům odpovědi na otázky ohledně digitálního marketingu, sociálních sítí, osobního brandu, copywritingu, technologických aplikací a mnoho dalšího.

Během školení probíhá řada interakcí s účastníky, kteří dostávají úkoly a rovnou si nové poznatky zkoušejí v praxi. Příjemnou součástí školení je také večerní posezení u piva, kde si můžeme s účastníky navzájem vyměňovat zkušenosti, tipy a dojmy. Nejen během této části zaznívají většinou hodně zajímavé historky. 🙂

Parádní účast

Mezi zúčastněnými jarních školení DigitálníHR byly velké firmy jako například Sazka, Tipsport, Penam, Heineken nebo Globus. Některé firmy také požádaly o individuální interní školení. To mě těší dvakrát tolik, protože díky tomu můžeme navázat spolu s Matějem užší spolupráci a firmám ještě více pomoci s recruitmentem.

Na podzimní kurzy jsme s Matějem navýšili kapacitu, a díky tomu můžeme nabídnout v každém kurzu 4 místa zdarma pro studenty. Jsou to místa pro studenty denního studia VŠ. Jestliže studujete a zajímá vás recruitment, napište mně nebo Matějovi pár vět o sobě a motivační dopis. Vybereme ty nejlepší a pozveme je na kurz 🙂 Psát můžete na: hardyn@stario.cz nebo matolin.matej@gmail.com.

Pokud vás zajímá ještě něco navíc, mrkněte, jaké byly moje dojmy z minulého školení Digitální HR.

Budu se těšit na viděnou! 🙂Site Footer