Menu
Nová výbava na běžeckou sezónu od Sanasport

Nová výbava na běžeckou sezónu od Sanasport

1 minuta čtení

Chtěl bych se podělit o jednu výbornou zkušenost, kterou mám s objednáváním běžecké výbavy od firmy Sanasport. Pravidelně si odtud každé jaro objednávám běžeckou výbavu na novou sezónu, protože mají opravdu dobrý výběr a solidní ceny.

Letos jsem si objednával rovnou dva páry bot, protože v září mě čeká Beskydská sedmička a rozhodně nechci podcenit přípravu. Běhám už několik let v botách od Asics. Jedná se o japonskou značku, takže pro sportovce menšího vzrůstu jsou nedocenitelné. 🏃‍♂️💨💨

Tentokrát jsem sáhl po modelu Asics Gel Nimbus 20 a těším se, až je vytáhnu. Osvědčily se mi ale také Adidas Energy Boost, od kterých jsem si objednal jeden pár v neonově zelené barvě. To je na mě docela odvážná barva, snad si brzy zvyknu. 🤓

Ponožek pro běžce není nikdy dost, vybral jsem si hned čtyři páry od značky CEP. Tu mám už vyzkoušenou, v podstatě jiné ponožky na běhání ani nenosím. Kromě toho jsem si od CEPu objednal taky běžecké šortky, se kterými zatím nemám žádnou zkušenost a rád vyzkouším. Od značky CRAFT mi přišel polorolák – CRAFT je v poměru cena/výkon za mě bezkonkurenční.

Při nákupu na Sanasport.cz dostanete navíc k objednávce nad určitou částku kvalitní kompresní ponožky. Nákup zde můžu určitě jen doporučit – pohodlné, rychlé a cenově výhodné.

Poslední aktualizace: 03. 05. 2018

Našli jste chybu?

[recaptcha]