Menu
Novým klientem VimVic.cz je Möbelix, takhle spolupráce startovala

Novým klientem VimVic.cz je Möbelix, takhle spolupráce startovala

1 minuta čtení

Jedním z nových klientům VimVic.cz je společnost Möbelix. Start spolupráce jsme neodkládali. Ještě před prázdninami 🏖 jsme vyrazili s týmem natáčet do Karlových Varů, kde Möbelix otevíral novou pobočku. 🛒🛋

Natáčeli jsme s pracovníky z české pobočky Möbelixu 🇨🇿 a několik pracovníků kvůli natáčení dorazilo až z dalekých Košic. 🇸🇰❤️ Naši kolegové z produkčního týmu doplnili pár záběrů a fotek z pražských Stodůlek. 📸 Vedle nového karlovarského Möbelixu se sluší ukázat také zaběhnutý provoz v pražské pobočce, která funguje na jedničku.

Společnost Möbelix již dávno není diskontním obchodem. Jedná se o moderní řetězec s osmnácti pobočkami v ČR a na Slovensku, přitom se podařilo zachovat původní atmosféru rodinné firmy.

Pozitivní hodnocení zaměstnanců a volná pracovní místa

Kolegyně poznamenala, že jestli je něco na Möbelixu fakt super, je to právě jejich atmosféra. Nechápe, jak to zaměstnanci dělají – Möbelix to firma s přátelskou atmosférou viditelnou v každém koutu firmy a člověk se tam cítí dobře už při vstupu do dveří. 🚪🕺

Výborným pracovním podmínkám v Möbelixu odpovídá hodnocení zaměstnavatele na VímVíc.cz. Firma dosud získala 4,6 z 5 hvězdiček. Zaměstnanci pozitivně hodnotí příjemné pracovní prostředí, pestrou a kreativní práci, flexibilitu a dokonalý zaškolovací systém.

V současnosti Möbelix nabízí hned několik pracovních pozic pro svou pražskou pobočku na plný i zkrácený úvazek. Nabídka míst velká – od administrativních pozic přes prodej až po výrobu. Jestliže máte zájem o práci v přátelském kolektivu, může být Möbelix dobrá volba.

Poslední aktualizace: 03. 07. 2018