Menu
Mezi novými klienty VímVíc.cz je IKEA, AXA a PP Agency

Mezi novými klienty VímVíc.cz je IKEA, AXA a PP Agency

2 minuty čtení

Mám velkou radost, jak zajímavé značky patří mezi klienty VímVíc.cz. Tak bych se v tomhle článku rád trochu pochlubil novými úspěchy. 🥇 🌟,

Podařilo se nám navázat spolupráci s novými zajímavými firmami. Zařadily se ke klientům VímVíc.cz, mezi které patří MAFRA, AAA Auto nebo Česká spořitelna.

Získali jsme klienty, kteří jsou úspěšní ve svém oboru a patří mezi zajímavé zaměstnavatele. V tomto článku si můžete přečíst o tom, jaké je pracovní prostředí a kultura v jednotlivých firmách.

IKEA

Jedním z těchto významných klientů je obchodní řetězec IKEA. Obdrželi jsme pozvání do jedné z jejich prodejen, konkrétní do obchodního domu Zličín. Díky prohlídce jsme mohli společnost IKEA poznat z pohledu zaměstnanců, což je pro nás obrovská výhoda.

Společnost IKEA nabízí příležitost všem. Na částečný úvazek zde mohou pracovat i maminky na mateřské dovolené, rodiny nebo studenti. IKEA se snaží posouvat se v rámci společnosti do různých směrů a díky tomu tam někteří zaměstnanci pracují již desítky let.

Svých zaměstnanců si velmi cení – jako jedna z mála takto velkých společností si uvědomuje, že když se zaměstnanci cítí dobře, podávají vyšší pracovní výkon. Proto se snaží podporovat jejich iniciativu i osobní růst.

AXA

Ačkoli se jedná o velkou firmu, tak jejich firemní kultura je velmi uvolněná a AXA jako typická korporátní společnost vůbec nepůsobí. Kanceláře se nachází na skvěle dostupných místech. Navíc jsou parádní a výborně prosvětlené. Prostředí je koncipováno tak, že kromě práce tam zaměstnanci mohou i relaxovat, mohou hrát fotbálek s kolegy nebo si připravit kávu.

Základ tvoří dobrý pracovní kolektiv a to mezi přímými spolupracovníky i mezi zaměstnanci napříč odděleními i celou společností. Další výhodou je možnost volby pro zaměstnanců, jaký úvazek a benefity si vyberou, oblíbená je například možnost práce z domova.

PP Agency

Jedná se o menší firmu, která se nachází v srdci Prahy, nedaleko Václavského náměstí. Společnost PP Agency je tisková agentura, jejíž tiskové materiály putují do celého světa v mnoha jazycích a pomáhají tak klientům růst. Vydávají časopis, organizují akci Lobby tour a další a další akce a eventy.

Přes menší velikost firmy jsou zaměstnanci velmi různorodí, přátelští a jako celek tým dobře ladí. Tolerance vůči zaměstnancům je samozřejmostí. V agentuře jsou lidi v týmu pozitivně motivováni.

Kanceláře jsou přizpůsobeny velikosti týmu – ačkoli jsou menší, tak jsou plně funkční a každý zaměstnanec má dostatečný prostor a klid pro svou práci. Jsou příjemné s rodinnou atmosférou.

 

Tady výběr několika z nových klientů. Máme další desítku nových klientů připravenou, tak se zase někdy ozvu s informovačkou, ať je vidět, jak rosteme. Ahoj.

Poslední aktualizace: 29. 01. 2018