Menu

O mně

1 minuta čtení

michal-hardyn

Michal Hardyn je odborníkem na business v digitálním světě.

Výstupy v médiích v sekci Média.

Projekty

Od roku 2014 s projektem VímVíc.cz nabízí řešení pro kariéru, HR a online vzdělávání. Za první rok využilo projekt 50.000 uživatelů a mezi klienty se zařadila např. Česká spořitelna.

Aktivní je v oblasti e-commerce. Jeho cashback portál Tipli zahájil svou činnost na konci roku 2016, od roku 2017 působí také na Slovensku a v Polsku a dále expanduje po Evropě. Nabízí uživatelům peníze zpět z nákupů ve více než 1.500 obchodech.

Michal je také majitelem digitální agentury Stario, která poskystuje služby v oblasti digitálního marketingu a HR. Mezi klienty najdete např. ČSOB Pojišťovnu.

V roce 2011 založil internetovou agenturu 5DM.cz provozující vlastní e-commerce projekty. Během 5 let obsloužily tyto projekty přes 700.000 registr. uživatelů, obrat překonal 25 mil. Kč ročně. Svůj podíl ve společnosti prodal v 05/2016, když začal s expanzí projektů do zahraničí.

Ve 2011-2012 byl spolumajitelem a ředitelem společnosti SlevyDnes.cz. Během jeho působení patřily SlevyDnes.cz s 2,5 mil. návštěv měsíčně mezi největší portály na tuzemském internetu.

Na digitálních projektech pracuje od roku 2008. Jako ředitel digitální divize v ePojištění/EO vybudoval za 2 roky nový business s obratem v řádu miliónů euro ročně a zařadil se mezi TOP 10 největších online inzerentů v ČR. V té době byla divize oceněna na 33 mil. Kč a významně se podílela na valuaci společnosti ePojištění při jejím prodeji za 1 miliardu korun v roce 2016.

Michal je aktivní na sociálních sítích – vlastní jeden z nejsledovanějších Twitter účtů v oboru.

Ve volném čase čte, cestuje a běhá vytrvalostní závody. Je vegetarián.


Zobrazit profil Michal Hardyn na LinkedIn
Zeptejte se Michala Hardyna na ask.fm >>