Menu
Virtuální operátor O2 Family

Virtuální operátor O2 Family

2 minuty čtení

O2 Family je dceřiná společnost koncernu O2 Czech Republic a.s., která se specializuje na poskytování zaměstnaneckých programů. Mezi ty patří i výhodné tarify, které kromě dat navíc přinášejí i vysoké slevy u obchodníků, Chytré cestovní pojištění a spoustu další benefitů. Jaké výhody O2 Family poskytuje a kdo jich může využívat?

Virtuální operátor O2 Family poskytuje výhodné služby v rámci zaměstnaneckých benefitů. Využívat je tedy mohou pouze zaměstnanci O2, popřípadě jejich příbuzní.

O2 Family nabízí levnější volání, SMS i mobilní internet. Nastavení služeb je velmi jednoduché díky přehledné online samoobsluze Moje O2 Family. Jaké jsou další výhody tohoto zaměstnaneckého programu?

  • Každý zaměstnanec může nabídku využít až pro 5 telefonních čísel
  • Neomezené volání na všechna čísla, která využívají program O2 family
  • Chytré cestovní pojištění ke každému tarifu
  • Tablety a mobilní telefony za 1 Kč
  • 50% sleva u partnerů O2
  • O2 Family samoobsluha pro pohodlnou správu služeb

V rámci programu O2 Family si všechna čísla volají neomezeně a ušetřit tak mohou i rodinní příslušníci. Pro stávající zákazníky jsou navíc pravidelně připravovány speciální akce se zajímavými odměnami.

Snadnou správu všech služeb zajišťuje zákaznická linka nebo samoobsluha O2 Family – přihlášení je možné na adrese moje.o2family.cz. O2 Family samoobsluha umožňuje provádění změn v zákaznickém účtu a na libovolném čísle, které je s účtem spárované.

Samozřejmostí je rychlý a jednoduchý převod telefonního čísla.

O2 Family – tarify na výběr

Zákazníci O2 Family mají na výběr z šesti různých tarifů, které jsou výhodnější než klasické neomezené tarify od O2.

O2 Family tarify:

Přehled nabídky zvýhodněných tarifů O2 Family.
Přehled nabídky zvýhodněných tarifů O2 Family.

Smlouva může být vedena na zaměstnance O2 nebo na osobu, která má možnost program O2 Family využívat. Nastavení a přizpůsobení služeb je možné v O2 Family samoobsluze.

O2 Family a Chytré cestovní pojištění

Jednou z výhod pro zákazníky O2 Family je i Chytré cestovní pojištění, které se po opuštění Česka zapne samo. Kolik stojí a jaké jsou jeho parametry?

Součástí programu O2 Family jsou i výhody, kterých zákazníci využijí na cestách.
Součástí programu O2 Family jsou i výhody, kterých zákazníci využijí na cestách.

Cestovní pojištění může využívat každý nefiremní zákazník s hlasovým tarifem od O2 Family. Je nabízeno ve variantách PRO JEDNOHO – tedy pro jedno telefonní číslo, a PRO RODINU – pro uživatele a členy jeho domácnosti (partnera / partnerku do 70 let a libovolný počet dětí do 18 let).

Co všechno Chytré cestovní pojištění zahrnuje?

Cena tohoto pojištění je 39 Kč/den PRO JEDNOHO a 99 Kč/den PRO RODINU. Zákazníci tedy platí pouze za dobu, po kterou jsou skutečně v zahraničí. Ceny jsou jednotné po celém světě.

Poslední aktualizace: 30. 05. 2019