Menu
Odhalení marketingových kanálů Tipli, kterými válcujeme konkurenci

Odhalení marketingových kanálů Tipli, kterými válcujeme konkurenci

1 minuta čtení

Nechali jsme kolegy z affiliate sítě eHub nakouknout do marketingové kuchyně v Tipli a vypadá to, že vznikl zajímavý a poměrně podrobný článek o fungování marketingu a produktu Tipli. 👍

Odhalujeme část marketingové strategie Tipli, kterou se nám daří válcovat konkurenci. V článku například uvádíme, jaké marketingové kanály využíváme, jak s nimi pracuje a jak nám fungují.

Tip: Před pár dny jsme s Tipli navštívili jednu z největších e-commerce akcí v Evropě. Tady je článek se shrnutím. A tady pár vět o tom, co předcházelo.

Článek je součástí podpory affiláků, kteří propagují Tipli. Jsme na trhu s Tipli poměrně krátce, pouhé 2 roky. Tipli rychle roste. To znamená, čím dříve začnete propagovat affiliate kampaň Tipli, tím lépe. Už teď máme několik affiláků, u kterých každému z nich vyplácíme pravidelně vyšší desítky tisíc korun měsíčně přes affiliate provize.

Více o affiliate kampani Tipli v eHubu jsem psal již v tomto článku.

Tip: Recenze na cashback Tipli na blogu Powerofdoing.

Pokud máte zájem o více informací, stačí kontaktovat kolegy v eHubu nebo napřímo nás v Tipli. Případně se můžeme potkat osobně na některém z E-commerce večerů, které pořádáme v sídle Tipli.

Poslední aktualizace: 25. 02. 2019