Menu
Otevíráme novou kancelář v Bratislavě, růst na 500 m2

Otevíráme novou kancelář v Bratislavě, růst na 500 m2

2 minuty čtení

Rok 2017 byl pro mne zlomový a představoval velký posun v mém podnikání. Rozjeli jsme ve firmě spoustu nových projektů. K tomu logicky patří také růst týmu a to znamená nový problém – zařizování dalších kanceláří pro nové kolegy.

Když jsem začínal s podnikáním, měl jsem podobně jako většina startupistů kanceláře v různých bytech a později také ve vile na Praze 4. To se mi tenkrát zdálo děsně cool. Tyhle byty a domy mají svoje limity při škálování a u většího týmu nebo při větším růstu na ně narazíte.

V roce 2016 jsem udělal významný krok a přestěhoval svou firmu do áčkových kanceláří v centru Prahy a Brna. Tohle rozhodnutí hodnotím jako výborné. Dost mi to pomáhá v růstu a vidím také pozitivní vliv na náladu v týmu, když jsme v supr lokalitě a kanceláře nabízí solidní zázemí.

Růst zrychluje a otevíráme novou kancelář v Bratislavě

Od roku 2016 působíme na Slovensku. S růstem na Slovensku jsme spokojení a růst dále zrychluje. V únoru proto otevíráme novou kancelář v Bratislavě. Nachází se v Seberíniho ulici, kde do začátku pronajímáme 50m2 s možností dalšího rozšíření, což je pro nás teď úplně ideální.

Další kanceláře zvažujeme v Polsku, kde působíme od poloviny 2017. V Praze máme v polském týmu 4 full-time lidi, v Polsku několik externistů na content nebo administrativu. Otevření kanceláře v Polsku se trochu bráním, nejradši bych tým držel pouze v Praze.

Stejně jsem se dlouhou dobu bránil kancelářím v Bratislavě a podívejte, jak to dopadlo. 🙂 Nakonec kanceláře v Bratislavě hodnotím jako dobrý krok, který nám pomůže v růstu a budování vztahů na Slovensku.

Letos expandujeme do dalších zemí a zvažujeme otevření dalších kanceláří.

Rosteme také v Praze. Na konci loňského roku jsem se kvůli rostoucímu týmu rozhodl dát našim kancelářím v Praze v Černé labuti nový rozměr. Pronajali jsme proto další patro, které má terasu a skvělý výhled.

Celkem se dostáváme na 500 m2 kanceláří. To už není málo

Dobrá adresa s kvalitními službami v baráku a v okolí je podle mě důležitá. V práci trávíme dost času a chci vytvořit solidní podmínky pro můj tým.

V Praze sedíme přímo v centru na adrese Na Poříčí. Jedná se o místo s výbornou polohou. Sousedí s hipsterskou čtvrtí Karlín plnou alternativních kaváren a zároveň se nachází kousek od hlavního nádraží, což je obrovská výhoda pro kolegy, kteří musí dojíždět.

Naše brněnské kanceláře se také nacházejí přímo v centru – konkrétně v Offermanově domě, pár minut od známého Zelného trhu. Dobrá poloha je klíčová také pro naše obchodní partnery, kteří se většinou pohybují v centru a schůzky v našich kancelářích jsou v pohodě.

Rok 2018 začal skvěle a už nyní mam spoustu novinek, o kterých se jistě brzy dozvíte. Bude to parádní rok. Když se dívám na plány, výsledky, bavím se s týmem… Ještě záleží, kolik se toho v průběhu roku pokazí. Pokud tak nějak normálně, asi jako každý rok, pořád to bude skvělé.

A teď ke strojům a makat. 🚀💣📈🙏💪❤️

Poslední aktualizace: 19. 01. 2018