Menu
PENNY karta – jaké výhody přináší a jak ji získat?

PENNY karta – jaké výhody přináší a jak ji získat?

2 minuty čtení

Věrnostní program PENNY karta svým držitelům přináší výhody v podobě nižších cen produktů i soutěží o zajímavé ceny. Jak PENNY karta funguje a jak ji získat?

PENNY market přichází s novým věrnostním programem, který zákazníkům přináší mnoho různých benefitů. Pro jejich čerpání je nutné zažádat o novou PENNY kartu, protože platnost původních zákaznických karet skončila v červnu 2018.

Jak nakupování s PENNY kartou funguje? Zákazníci ji jednoduše předloží při placení v prodejně PENNY a využívají výhod věrnostního zákaznického programu.

Jaké výhody PENNY karta přináší?

Nový věrnostní program Moje PENNY karta s sebou přináší také nové výhody. Mezi ně patří například speciální věrnostní akce nebo soutěž o měsíc nákupů v PENNY zdarma. Zákazníci tedy nemusí mít strach, že by s novou PENNY kartou přišli o benefity původního věrnostního programu, naopak se mohou těšit na další.

Výhody věrnostního programu Moje PENNY karta zahrnují:

  • možnost se zapojit do různých speciálních akcí a soutěží o zajímavé ceny
  • nákupy oblíbených produktů za zvýhodněné ceny z letáku PENNY (aktuální PENNY leták je dostupný na webu Tipli.cz)
  • časopis S PENNY u stolu za pouhou korunu každé tři měsíce

Jak PENNY kartu získat?

Získat PENNY kartu je velmi snadné a rychlé. Jediné, co je potřeba udělat, je vyplnit formulář pro online registraci. PENNY karta pak bude doručena poštou na uvedenou adresu. Nově je také možné PENNY kartu nahrát do mobilní aplikace PENNY. Jednu z těchto možností si zákazníci zvolí při zahájení registrace. Elektronický formulář je dostupný na webových stránkách Pennykarta.cz.

Nahrání karty do mobilní aplikace je nejjednodušším a nejrychlejším způsobem, jak PENNY kartu obdržet. Po vyplnění formuláře je pouze nutné vybrat volbu digitální karta a stáhnout si mobilní aplikaci PENNY. Po dokončení registrace stačí jen vyčkat na SMS kód, který se pak zadá do záložky PENNY karta v aplikaci. Od tohoto okamžiku je možné kartu používat a čerpat výhody zákaznického programu.

PENNY kartu si lze také vyzvednout na pokladně v nejbližší prodejně PENNY. K tomu je potřeba jen předložit vyplněný registrační formulář.

Tip: Mezi další věrnostní karty, které svým držitelům zaručí různé slevy a další výhody, patří například Tesco Clubcard, karta Globus Bonus nebo BILLA karta, kterou obdrží členové zákaznického programu BILLA Bonus club.

Věrnostní program Iceland také využívá zákaznickou kartu, na kterou se sbírají body. Ty se následně přeměňují v přímou slevu na nákup. Ti, kteří chtějí ušetřit na nábytku a doplňcích do domácnosti, zase ocení benefity programu IKEA FAMILY.

Poslední aktualizace: 27. 11. 2018