Menu
PENNY karta – jaké výhody přináší a jak ji získat?

PENNY karta – jaké výhody přináší a jak ji získat?

2 minuty čtení

Věrnostní program PENNY karta svým držitelům přináší výhody v podobě nižších cen produktů i soutěží o zajímavé ceny. Jak PENNY karta funguje a jak ji získat?

PENNY market přichází s novým věrnostním programem, který zákazníkům přináší mnoho různých benefitů. Pro jejich čerpání je nutné zažádat o novou PENNY kartu, protože platnost původních zákaznických karet skončila v červnu 2018.

Jak nakupování s PENNY kartou funguje? Zákazníci ji jednoduše předloží při placení v prodejně PENNY a využívají výhod věrnostního zákaznického programu.

Jaké výhody PENNY karta přináší?

Nový věrnostní program Moje PENNY karta s sebou přináší také nové výhody. Mezi ně patří například speciální věrnostní akce nebo soutěž o měsíc nákupů v PENNY zdarma. Zákazníci tedy nemusí mít strach, že by s novou PENNY kartou přišli o benefity původního věrnostního programu, naopak se mohou těšit na další.

Výhody věrnostního programu Moje PENNY karta zahrnují:

  • možnost se zapojit do různých speciálních akcí a soutěží o zajímavé ceny
  • nákupy oblíbených produktů za zvýhodněné ceny z letáku PENNY (aktuální PENNY leták je dostupný na webu Tipli.cz)
  • časopis S PENNY u stolu za pouhou korunu každé tři měsíce

Jak PENNY kartu získat?

Získat PENNY kartu je velmi snadné a rychlé. Jediné, co je potřeba udělat, je vyplnit formulář pro online registraci. PENNY karta pak bude doručena poštou na uvedenou adresu. Nově je také možné PENNY kartu nahrát do mobilní aplikace PENNY. Jednu z těchto možností si zákazníci zvolí při zahájení registrace. Elektronický formulář je dostupný na webových stránkách Pennykarta.cz.

Nahrání karty do mobilní aplikace je nejjednodušším a nejrychlejším způsobem, jak PENNY kartu obdržet. Po vyplnění formuláře je pouze nutné vybrat volbu digitální karta a stáhnout si mobilní aplikaci PENNY. Po dokončení registrace stačí jen vyčkat na SMS kód, který se pak zadá do záložky PENNY karta v aplikaci. Od tohoto okamžiku je možné kartu používat a čerpat výhody zákaznického programu.

PENNY kartu si lze také vyzvednout na pokladně v nejbližší prodejně PENNY. K tomu je potřeba jen předložit vyplněný registrační formulář.

Tip: Mezi další věrnostní karty, které svým držitelům zaručí různé slevy a další výhody, patří například Tesco Clubcard, karta Globus Bonus nebo BILLA karta, kterou obdrží členové zákaznického programu BILLA Bonus club. Ti, kteří chtějí ušetřit na nábytku a doplňcích do domácnosti, zase ocení benefity programu IKEA FAMILY.

Poslední aktualizace: 27. 11. 2018

Našli jste chybu?

[recaptcha]