Menu
Poděkování našim obchodním partnerům

Poděkování našim obchodním partnerům

1 minuta čtení

Máme před sebou posledních pár dní do Vánoc a konce roku. Jedna ze skvělých věcí, kterou oceňuji v posledních letech, je řada výborných obchodních spoluprací. Naši obchodní partneři jsou důležitou součástí našeho businessu a růstu. Je na ně spolehnutí a řeší pro nás klíčové úkoly v marketingu, IT, provozu kanceláře nebo účetnictví.

Nemůžu zde zmínit všechny a někteří jsou dokonce součástí našeho přísně střeženého obchodního know-how.

Jednu z firem, kterou bych rád doporučil a můžu zmínit, tak je účetní firma UOL.cz. Společnost UOL.cz nám zabezpečuje v rámci holdingu účetnictví pro desítku firem. Letos jsme realizovali dvě akvizice a dostali jsme se do situace, že nám krátkodobě tyto firmy spravovali jiní dodavatelé účetnictví. Ten standard péče a kvality služeb byl řádově úplně jinde a dobře mi to připomnělo, jak skvělým je UOL.cz partnerem.

Jedna z věcí, kterou na UOL.cz oceňuji asi nejvíce, je administrační rozhraní na webu – možnost okamžitého přístupu k reportům o hospodaření společnosti, přístup k dokladům, administrativa dokladů včetně přímého uploadu dokladů do účetnictví rovnou z emailu (např. dostanete emailem daňový doklad a jen přepošlete mailem do účetnictví a dostanete zpět status zprávu o úspěšném nahrání). To je jen malá část z té komplexity, kterou UOL.cz dokáže úspěšně vyřešit.

Přístup Jany Jáčové a jejího týmu je taky perfektní. Když se objeví něco, s čím nejsme spokojeni, okamžitě se najde řešení. Oceňujeme profesionální a rychlou komunikaci. Taky si pochvalujeme jednoduchost procesů UOL.cz, přestože musí pracovat už v tak zbytečně složitém českém účetním systému.

PS. A díky UOL.cz za vánoční dárek. Dobrý důvod se konečně dotlačit k sepsání doporučení, což už jsem chtěl udělat snad 1000x. Takový parádní dárek hezky dokresluje, jak to UOL.cz myslí vážně s péčí a zájmem o své klienty. 🤓🍹

Poslední aktualizace: 14. 12. 2018