Menu
Podrobný affiliate report pro rok 2019 – na 220 stránkách analýzy, trendy a odborné komentáře

Podrobný affiliate report pro rok 2019 – na 220 stránkách analýzy, trendy a odborné komentáře

1 minuta čtení

Zítra začíná prodloužený velikonoční víkend. To je jako každý rok dobrá příležitost procházet výsledky a plány, objevovat další marketingové kanály, připravovat nové business vertikály, vylepšovat službu pro zákazníky a ještě podpořit růst businessu.

Legenda v tuzemském affiliate oboru Láďa Nosákovec na svém Twitteru upozornil na dost zajímavý report, který by neměl uniknout nikomu, kdo to s affiliate myslí vážně.

Na 220 stránkách je shrnutí aktuálních trendů a také detailní pohled a know-how od předních světových affiliate publisherů, SEO a e-commerce expertů, hlavních poskytovatelů trafficu, affiliate sítí a provozovatelů nástrojů a aplikací v oboru.

Report získáte přes odkaz v tweetu od Nosiho nebo napřímo zde (záloha).

V portále TIPLI je affiliate náš hlavní business. Vedle cashbacku, což je poměrně těžký business, který to na trhu místy nemá lehké, vytěžujeme celou řadu příležitostí v dalších vertikálách jako kupóny, letáky a finance.

Růst přes nové vertikály ostatně stojí za dosud nejúspěšnějším období, při kterém se nám daří růst TIPLI přes 100 % meziročně a utíkat mílovými kroky konkurenci.

Pokud jste také do businessu zapálený cifršpión a máte podobně naladěné kolegy, tak podobný report je výborný společník pro chvíle volna, třeba během jinak businessově nudných Velikonoc.

Pěkné čtení a hodně affiliate konverzí! 🙂

Poslední aktualizace: 18. 04. 2019