Menu
Poslední dva termíny školení Digitálního recruitmentu

Poslední dva termíny školení Digitálního recruitmentu

Poslední aktualizace: 25. 09. 2017

1 minuta čtení

Máme za sebou podzimní školení Digitálního recruitmentu. Akce proběhla v osmém patře v Černé labuti, kde je Event&Art Gallery a odkud je nádherný výhled na Prahu. Podle zpětné vazby od účastníků to vypadá, že se akce vydařila.

Proti jarním termínům jsme podle postřehů účastníků ještě více rozšířili program v oblastech:

  • praktické nástroje – a jejich konkrétní využití v recruitmentu
  • zapojení managementu do náboru – konkrétní tipy a case studies a proč je to důležité
  • analýza uchazečů přes sociální sítě – tzv. aplikace pro sociální stalking

digitalni-recruitment-prvni-termin

Program byl bohatý

Probíralo se vše – od využití Facebooku pro nábor a kampaně, až po tipy na rozjetí Instagramu ve firmě. Během dne proběhl dopolední i odpolední coffee break, kde si účastníci mohli vyměnit své pracovní zkušenosti.

digitalni-hr-ucastnici

Po skončení akce probíhal vyhodnocovací dotazník, jak se účastníkům líbilo #DigitalniHR. Průměrné hodnocení se známkou 4,6 z 5 beru na české poměry jako velmi pěkný výsledek, nicméně my se můžeme spokojit jen s 5 z 5. 🙂

Na základě zpětné vazby od účastníků v dalším termínu ještě zvýšíme důraz na praktické aplikace pro nábor, které jsou tolik oblíbené, protože rovnou pomůžou v každodenní práci recruitera.

Šli jsme na jedno

Po školení jsme dvacítku lidí pozvali ještě na pivo do Kolkovny V Celnici. U jednoho podle očekávání nezůstalo. Skvělý způsob, jak osobně probrat a aktuální zkušenosti účastníků z náboru a postřehy ze školení. V diskuzi padaly další praktické tipy. Díky všem, kteří přišli na školení!

Čekají nás poslední dva termíny – jeden v Brně už teď 5.10. a poslední termín v Praze 19.10. Neváhejte se přihlásit. Těšíme se na vás!

michal-hardyn

digitalni-recruitment

Další fotky z akce najdete na Facebooku Stario Agency >>

Našli jste chybu?