Menu
Pomáháme České spořitelně hledat nové zaměstnance

Pomáháme České spořitelně hledat nové zaměstnance

1 minuta čtení

Před pár týdny vyjela část týmu VímVíc.cz do Pardubic na natáčení videa pro našeho dalšího klienta – Českou spořitelnu. Ta je jednou z firem, která si na stránkách VímVíc.cz nechala vytvořit HR profil pro hledání nových zaměstnanců, stejně jako třeba Klikpojisteni.cz, o kterém jsem psal nedávno.

Natáčení probíhalo v Administrativním centru Vinice, které btw. získalo ocenění Stavba roku 2010. Budova je zvenku chráněna jesetery (ve videu je můžete vidět hned na začátku, jak plavou pod mostem) a uvnitř je tak prostorná a velká, že se v ní náš tým dokázal i ztratit. 🙂

Zajímavé jsou třeba názvy zasedaček, ty jsou pojmenované podle českých měst, nebo krásné terasy, ze kterých je hezký výhled na okolí. Prostory České spořitelny v budově Vinice jsou plné barev, života a dobré nálady. Našemu týmu se tam tak líbilo, že si ve videu chtěli zahrát taky.

Během natáčení proběhla shodou okolností mezi pracovníky České spořitelny také autentická oslava s dorty za výsledky, které na Vinici dosáhli, a tak jsme jejich oslavu mohli zachytit přímo na místě. A byla to paráda – podívejte se sami:

Pomáháme České spořitelně

Firemní profil České spořitelny najdete na VímVíc.cz. A pokud si chcete o HR a naší vzájemné spolupráci přečíst rozhovor s ředitelkou správy klientských účtů České spořitelny, najdete ho v našem magazínu.

Poslední aktualizace: 28. 12. 2016