Menu
Tady získáte pondělní oběd za 300 Kč ZDARMA

Tady získáte pondělní oběd za 300 Kč ZDARMA

1 minuta čtení

Doporučuji v pondělí zkusit oběd za 300 Kč zdarma. 🍔🌯🍱 Pozor, platí pouze na objednávky do 31.1.2019. Je potřeba dodržovat následující postup.

Na výběr pro Wolt oběd zdarma je spousta skvělých restaurací v Praze, které nabízí mobilní aplikace pro rozvoz jídla Wolt. Musí se Woltu nechat, že umí rozvážet jídlo z TOP bister a restaurací v Praze. Získat 1-2 obědy zdarma je hřích odmítnout. 😋

Wolt funguje v Česku teprve chvíli. Recenze Wolt má ale kladné a nabízí dobrou službu. Na trhu figuruje také Uber Eats, který nabízí podobnou službu a staví na infrastruktuře své taxi služby Uber. Doporučují přečíst také Uber Eats recenze.

1, Pokud zatím nemáš nainstalovanou mobilní aplikaci Wolt, do mobilu ji nainstaluj přes tento můj doporučovací odkaz. Nebo použít rovnou doporučovací kód „TIPLI“.

Tím získáš 150 Kč kredit na objednávky jídla. Je to odměna v rámci doporučovacího programu Wolt (nabízí za doporučení 150+150 Kč).

2, Dalších 150 Kč kredit na jídlo získáš při vložení kódu DOBROTA. Zde návod, jak postupovat při vložení kódu.

To znamená, že ve výsledku získáš 300 Kč kredit na jídlo. Což přes Wolt vychází na jeden velmi dobrý OBĚD ZDARMA nebo dva ošizené obědy. 🙈

Takhle vypadal můj oběd přes Wolt – fantastické nudle z Wokin

Pokud jsi oběd zdarma využil, dej mi vědět na Twitteru, např. pod příspěvkem o obědu zdarma. 👍🏼

Poslední aktualizace: 26. 01. 2019