Menu
Cashback portál Refundo podnikatele Vaška Pecháčka nově působí také v Maďarsku

Cashback portál Refundo podnikatele Vaška Pecháčka nově působí také v Maďarsku

1 minuta čtení

V diskuzi mě kolega Vašek Pěcháček z cashback portálu Refundo informoval, že rozšířil působnost do Maďarska. V Maďarsku působí pod názvem Refundo.

Podnikatel Vašek Pěcháček patří mezi matadory tuzemské affiliate scény. Má zkušenosti z více affiliate projektů. Cashback portál Refundo provozuje nyní samostatně, nějakou dobu v něm působil společně s podnikateli Janem Kalábkem a Tomášem Dekanem.

Tip na článek: Portál Tipli mezi 500 nej weby v ČR a SR, opět zvýšil náskok proti konkurenci

Maďarsko je země, ve které se začíná některým tuzemským e-commerce projektům dařit. Výborné výsledky hlásí například eshop Alza, který se během pár let v Maďarsku vyšvihl mezi TOP internetové obchody. Koncem roku 2018 otevřela Alza v maďarské Budapešti svůj showroom. Při jeho otevíračce stála před obchodem fronta dlouhá přes 300 metrů a lidé pro získání nejlepšího místa ve frontě přespávali před obchodem ve spacácích a dokonce se i poprali.

Cashback business patří mezi důležité produktové vertikály portálu Tipli. Vracíme cashback z ceny nákupů ve stovkách obchodů. Pro zajímavost, teď v lednu děláme největší affiliate provize na Bookingu.

Na rozdíl od Refundo, s Tipli nejsme tolik zaměření na cashback. Máme větší záběr produktových vertikál. Celkem máme zapojených 1.000+ affiliate programů a spoustu příjmu máme také z reklamy. Kromě příjmů z cashbacku nám na Tipli rychle rostou příjmy také z obsahové vertikály, srovnání pojištění, srovnání půjček nebo letáků. Máme tým 25 redaktorů (převážně externisti), kteří vytváří spoustu kvalitního contentu. Affiliate provize získáváme v ČR, SK a k tomu ještě v PL.

Tip na článek: Recenze na cashback od Tipli na blogu Powerofdoing

V roadmapě máme také pilot Tipli v Maďarsku a Rumunsku. Jak nám šíleně frčí vertikální růst přes pojištění, půjčky a letáky, tak horizontální růst přes další země je teď bohužel trochu na vedlejší koleji. Proto je informace o vstupu Refunda do Maďarska zajímavá a bude přínosné sledovat progress Refunda na maďarském trhu. 🇭🇺

Poslední aktualizace: 29. 01. 2019