Menu
Portál Tipli mezi 500 nej weby v ČR a SR, opět zvýšil náskok proti konkurenci

Portál Tipli mezi 500 nej weby v ČR a SR, opět zvýšil náskok proti konkurenci

1 minuta čtení

Připravujeme hromadu akcí na letošní rok. Hodně makáme na růstu atraktivity nabídek a skokově jsme zvýšili aktivitu business developmentu. Naznačil jsem, že péče o klíčové klienty a partnery je pro letošní rok moje hlavní KPI v Tipli.

Zároveň mě těší některé výsledky loňského roku, které nyní kompletujeme. Je toho hromada, co jsme mohli udělat lépe. Mám tu vlastnost, že jsem stále nějak nespokojený. Nicméně dost se toho i povedlo. Druhá půlka loňského roku se nám v Tipli vydařila. Rostli jsme v řadě ukazatelů nad plánem a posilovali naší pozici.

Tipli mezi 500 nej weby, konkurence až v druhé tisícovce

Portál Tipli je jediný poskytovatel cashbacku mezi 500 největšími weby v ČR a SR. Konkurence se nachází nejlépe v druhé tisícovce největších webů.

Ve veřejně dohledatelných výsledcích v datech ze SimilarWeb je vidět růst návštěvnosti i ostatních ukazatelů Tipli. Podle SimilarWebu jsem se vyšvihli s naším teprve 2 roky starým startupem mezi 500 největších webů v ČR.

Zajímavé je srovnání s konkurencí, která se po personálních změnách v loňském roce a nastoupení nového managementu dále propadá. Nyní je mimo 1.000 největších webů na tuzemském online trhu. To je pikantní, protože konkurence ráda prohlašuje, že je největší cashback portál na trhu.

Na slovenském trhu je situace podobná. Naše Tipli.sk se dostalo dokonce mezi 300 největších slovenských portálů. Konkurence opět během loňského roku ztrácí a je mimo 1.000 největších webů na Slovensku.

Výrazný odstup Tipli od malých cashback portálů

Občas dostávám dotaz, jak se daří malým cashback portálům, které třeba na trhu jsou i delší dobu než Tipli. Nechám opět promluvit data ze SimilarWebu, která se zdá ukazují, že rozestup mezi Tipli a malými cashback portály se stále zvětšuje.

Srovnání Tipli a konkurence z kategorie „malé cashback portály“

K tomu jsme mezi tuzemskou cashback konkurencí jediní, kteří více než rok úspěšně rostou mimo Slovenska také v Polsku. Letošní rok bychom samozřejmě rádi ještě zvýšili dominanci Tipli na trhu a od začátku ledna podnikám mimořádně zajímavé kroky, aby růst Tipli byl ještě výraznější.

Poslední aktualizace: 11. 02. 2019