Menu
Poslední 2 termíny školení Digitální HR pro recruitery a lovce talentů v letošním roce

Poslední 2 termíny školení Digitální HR pro recruitery a lovce talentů v letošním roce

1 minuta čtení

Do konce roku zbývá pár měsíců a po letních prázdninách se opět naplno rozjíždí obsazování volných pozic ve firmách a nábor nových talentů.

V oblasti recruitmentu je konec roku velmi důležitý a často náročný. Navíc pokračuje trend z minulých let a pro firmy a kolegy z HR oboru je náročné získávat nové zaměstnance na vysoce konkurenčním pracovním trhu.

S výběrem správného řešením pro nábor lidí do firmy může pomoci úspěšná série na praxi zaměřeného školení Digitální HR.

Školení je připravené s Matějem Matolínem, odborníkem z webu Lovec-Hlav.cz. Je zaměřené na nábor přes sociální sítě, HR marketing, účinné náborové postupy, osvědčené nástroje a metody recruitmentu.

  • Na školení představíme trendy a směřování recruitmentu v roce 2019 a 2020
  • Praktická část je zaměřená na trénink technik, účastníci odchází připraveni použít získané dovednosti rovnou při své každodenní práci
  • Součástí školení je celodenní raut, teplý oběd a víno/pivo a večerní networking v restauraci na baru, kam účastníky zveme na náš účet 🍷 

Všech 5 sérií bylo vždy beznadějně vyprodané. Loňské školení Digitální HR v závěru roku mělo účast 35 recruiterů. Odkaz na shrnutí v příspěvku zde.

Letos je pro větší zapojení účastníků, sdílení know-how a lepší interakci mezi účastníky kapacita snížena na 15-20 lidí. Termíny jsou vyprodané.

Letos už máme pouze 2 termíny. Ještě před spuštění větší kampaně vám jako prvním nabízíme poslední termíny v letošním roce:

  • říjnový termín – 16.10. v centru Prahy
  • listopadový termín – 6.11. v centru Prahy

[žádné jiné termíny letos z kapacitních důvodů bohužel nebudou]

Doporučujeme rezervaci termínů školení Digitální HR neodkládat >>

Nevyužijete nyní školení Digitální HR? Co nabídku předat kolegům v HR, ať také drží krok s trendy v náboru zaměstnanců v letošním roce i v roce 2020.

PS. Chcete novinky v HR pro rok 2019 a 2020 slyšet hned? Zkuste některý z podcastů Nelidské zdroje od osobností tuzemského HR – Matěje Matolína a Josefa Kadlece.

Například podcast Matěje Matolína a Josefa Kadlece s Jirkou Herodkem o tom nejlepším ze Sourcing Summitu v Tallinnu

Třeba díl s Jirkou Herodkem si můžete poslechnout zde:​
POSLECHNOUT SI PODCAST >>

Poslední aktualizace: 25. 09. 2019