Přes 2000 hodnocení zaměstnavatelů na VímVíc.cz

1 minuta čtení

Pracovní trh je nyní velmi konkurenční, chybí lidi v celé řadě oborů (od IT až po prodavačky). Změnit práci je velmi citlivá věc, lidi mají zájem zjistit, jak to v jiných firmách funguje. To chtějí vědět ještě předtím, než do firmy nastoupí, ideálně ještě před poslaní CV do firmy.

Připravili jsme řešení tohoto problému. Nově spuštěné řešení pro hodnocení zaměstnavatelů, které doposud na českém internetu chybělo. Je to výborný pomocník, pokud hledáte novou práci a také jako důležitá zpětná vazba pro firmy. Přidat názor na vašeho zaměstnavatele můžete zde.

Více než 2000 hodnocení a budou přibývat

Aktuálně jsem získali více než 2000 hodnocení 700 unikátních firem. Další každý den přibývají. Díky tomu můžete na VímVíc.cz najít přes 2000 osobitých a přínosných hodnocení konkrétních zaměstnavatelů. Hodnotí se firemní kultura, vztahy mezi kolegy a nadřízenými a také odměňování a benefity ve firmě.

Veškeré hodnocení poté spravuje administrátor, který garantuje, aby se objevovaly pouze relevantní recenze a žádné vulgarismy nebo věci, které ztotožní konkrétní pracovníky. Také dokáže včas zachytit některé nežádoucí případy, například systematické zhoršování nebo vylepšování hodnocení u firmy.

Fast foody nebo obchodní řetězce

Nejvíce hodnocení získávají firmy z oblasti potravinářství nebo rychlého občerstvení. Pro zajímavost, mezi nejlépe a zároveň nejvíce hodnocené velké společnosti patří obchod Lidl se 4,6 hvězdičkami z 5 maximálně možných.

Jinak mimochodem – víte, co je v současné době nejčastější důvod k podání výpovědi?

Podle dostupných dat stojí za většinou výpovědí z pracovního poměru hlavně nezvládnutý management, leadership a obecně vztahy s manažery či nadřízenými. Pro firmy jsou toto cenná data, které je dobré vědět a pracovat s nimi. Zjistí tak, na co se mají do budoucna soustředit.

O našem řešení na hodnocení zaměstnavatelů napsal mimo jiné zpravodajský server Novinky.cz, deník Metro nebo nás pozval do vysílání Český rozhlas. Je to téma, které je zajímavé, protože pracovnímu trhu chybí větší transparentnost.

Více informací o VímVíc.cz v médiích v tomto článku.Site Footer