Menu
Pozvánka na první E-commerce večer – již 14.11. v sídle Tipli

Pozvánka na první E-commerce večer – již 14.11. v sídle Tipli

1 minuta čtení

Mám rád networkingové akce. Přestože se věnujeme online businessu, podle mé zkušenosti je networking velmi přínosná aktivita. Potkáte staré známé, vytvoříte si nové kontakty a dozvíte se insight z oboru, o němž se z různých důvodů nikde nepíše.

Před pár lety jsem býval velmi pravidelným účastníkem na affiliate čtvrtcích, když je výborně pořádal Mário Roženský. Hodně jsem se tam toho naučil. Rádi bychom něco vrátili komunitě. Rozhodli jsme se připravit vlastní setkání lidí z online komunity.

Máme nové a prostorné kanceláře přímo v centru Prahy a k tomu nějaké zkušenosti z networkingových akcí.

Připravujeme event pro zhruba 40 lidí z e-commerce, affiliate a digitálu. Program je jednoduchý – dvě dvacetiminutové přednášky na některé žhavé téma. Po přednáškách strávíme zhruba dvě hodiny u drinků. Nikoli však v hospodě, networking bude ve stoje, ať je prostor se průběžně bavit s různými lidmi. To je jednou z obrovských výhod, protože v hospodě každý sedí na svém místě a nemá tak možnost plně networkingovat.

První e-commerce večer se bude konat 14. listopadu u nás v Černé labuti. Hosty budou přední čeští odborníci v online marketingu, e-commerce a affilate.

  • Prvním přednášejícím bude Petr Sýkora – bývalý CEO pepa.cz a CEO vasevyzivne.cz
  • Druhé přednášky se ujme podnikatel a e-commerce konzultant Jirka Chomát

Budeme se věnovat tomu, jak zjistit, co zákazníci doopravdy chtějí a jak s nimi správně komunikovat. Každý segment zákazníků má jiné potřeby a požadavky, proto je důležité vědět, co přesně jim můžeme nabídnout. Dále si řekneme, jak tyto segmenty rozdělit a jak s jednotlivými segmenty komunikovat.

Vzhledem k omezené kapacitě je nutné se na akci registrovat: http://bit.ly/e-commerce_registrace. Cena za vstup 200 Kč obsahuje občerstvení, alko i nealko nápoje, přednášky dvou odborníků a networking, který je k nezaplacení.

Pro představu přikládám fotky z podobných akcí, které u nás pořádáme.

Budeme se těšit!

Poslední aktualizace: 01. 11. 2018