Menu
Půjčka7 – rychlá on-line půjčka

Půjčka7 – rychlá on-line půjčka

4 minuty čtení

Dalším zástupcem nebankovní rychlé půjčky je Půjčka7. Doplňuje širokou nabídku krátkodobých půjček od nebankovních institucí. Půjčku7 poskytuje česká společnost Kontex Trade International s.r.o. Jak lze získat Půjčku7 a za jakých podmínek? Čím se liší od ostatních nabídek? Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalších informací nabízí tento článek.

Prostřednictvím Půjčky7 si zájemce může požádat minimálně o 1 000 korun, maximálně o 15 000 korun. Jedná se o krátkodobý úvěr, splatnost činí pouhých 28 dnů. Roční úroková sazba je fixní ve výši 36 %.

Rychlé a krátkodobé půjčky nejsou zrovna levné. Kolik tedy člověk zaplatí navíc? Zde je několik modelových případů:

  • částka 2 000 Kč se splatností 7 dnů = poplatek 257 Kč,
  • částka 5 000 Kč se splatností 14 dnů = poplatek 877 Kč,
  • částka 10 000 Kč se splatností 21 dnů = poplatek 2 327 Kč ,
  • částka 15 000 Kč se splatností 28 dnů = poplatek 4 297 Kč.

Vzhledem k výše uvedeným částkám by si měl každý nejdříve dobře promyslet, zda je ochoten zaplatit navíc takovou sumu a zda případně nemá možnost získat peníze jiným způsobem – například půjčkou od rodiny nebo přátel.

Podmínky získání Půjčky7

Pro získání rychlé Půjčky7 platí podmínky, které se neliší od podmínek jiných úvěrových produktů nebankovních institucí. Žadateli musí být více jak 21 let a musí se jednat o občana České republiky s trvalým pobytem na území ČR.

Peníze se nevyplácí v hotovosti, ale převodem peněz na bankovní účet žadatele. Ten může být u jakékoliv banky působící v České republice. Ve výjimečných případech nemusí být majitelem tohoto účtu přímo žadatel. Stačí, pokud doloží disponibilní právo k cizímu bankovnímu kontu.

Kromě bankovního účtu je zapotřebí také mobilní telefon. Na něj totiž přijde SMS s vyhodnocením schvalovacího procesu. Pro ověření totožnosti se předkládají dva osobní doklady.

Další parametry půjčky

Pokud si chce kdokoliv požádat o Půjčku7, nemusí sdělovat účel. Nepotřebuje k tomu ani žádného ručitele nebo zástavu. Úvěr nebude určitě schválen, pokud:

  • žadatel nemá trvalý příjem, který je schopen prokázat,
  • žadatel je v exekuci,
  • žadatel má záznam v registru dlužníků.

Co se týká trvalého příjmu, nemusí se jednat jen o příjem ze zaměstnání. Rychlá Půjčka7 může být poskytnuta také například důchodci, který prokáže, že dostává pravidelný důchod v dostačující výši. Prokázat příjem lze buď výpisem z bankovního účtu nebo například výplatními páskami.

Žádost o Půjčku7

Žádost probíhá kompletně on-line, případně prostřednictvím SMS – člověk tak vše vyřídí z pohodlí domova. Před samotnou žádostí je nutná registrace na webových stránkách www.pujcka7.cz. Během registrace žadatel obdrží návrh smlouvy a veškerou související smluvní dokumentaci.

Ještě před samotným schválením musí žadatel ze svého účtu poslat na libovolný účet Půjčky7 verifikační platbu ve výši jedné koruny. Tím dochází k ověření, že zadaný bankovní účet skutečně existuje.

O schválení nebo neschválení Půjčky7 je zájemce informován prostřednictvím SMS nebo telefonicky. Po schválení se peníze na účet žadatele připisují velice rychle, již do 15 minut. Odtud pochází označení „rychlá půjčka“.

První půjčka zdarma

Pro nově příchozí má Půjčka 7 zajímavou nabídku v podobě úvěru zcela bez poplatku.

Půjčku bez poplatků obdrží ten, který zatím úvěr u Půjčky7 nikdy nečerpal. Musí doložit občanský průkaz a výpis z účtu s příjmem za poslední měsíc. Nesmí mít exekuce, být v insolvenci a nesmí ani nikde jinde dlužit.

Věrnostní program

Veškeré dosud zmíněné informace víceméně kopírují nabídky i dalších rychlých nebankovních půjček. Odlišuje se ovšem v nabízeném věrnostním programu, díky němuž lze u opakovaných úvěrů příjemně ušetřit.

Při řádném a včasném splácení svých úvěrů má klient Půjčky 7 možnost být součástí věrnostního programu a dosahovat tak různých statusů s rostoucími výhodami:

Dosažený statusVýše slevy pro další půjčkuPočet splacených úvěrůMaximální výše půjčky
Náš klient5 %115 000 Kč
Stříbrný klient10 %2 -315 000 Kč
Zlatý klient15 %4 – 615 000 Kč
VIP klient20 %7 – 915 000 Kč
Royal klient25 %10 a více15 000 Kč

Rychlou půjčku lze získat také například od CreditGo půjčky, CreditOn půjčky nebo Amigoz půjčky, věrnostní program ovšem žádná z nich nenabízí.

Jelikož se jedná o krátkodobou půjčku, neplatí se měsíční splátky, ale jednorázově se celá splátka posílá převodem na účet poskytovatele, a to nejpozději poslední den splatnosti. Některé úvěrové porovnávače uvádějí, že existuje možnost okamžitého splacení úvěru platební kartou. Na stránkách Půjčky7 se tato varianta ale nezmiňuje.

Posun splatnosti se umožňuje o jeden až čtyř týdny, souvisí s tím ovšem poplatek. Ten samotnou půjčku značně zdražuje, posunu splatnosti se proto doporučuje vyhnout.

Poslední aktualizace: 28. 03. 2019