Menu
Redesign na centrále TIPLI

Redesign na centrále TIPLI

Méně než minuta čtení

Letošní výsledky TIPLI jsou výborné. Už dříve jsem uváděl konkrétní čísla, že se nám daří držet 100% meziročním růst. To je fantastický výsledek. Nejlepší v historii TIPLI a řadí nás mezi TOP projekty tuzemské e-commerce na hony před nejbližší konkurencí.

Když se daří překonávat nastavené cíle, tak je potřeba odměnit tým. Proběhlo soustředění management týmu TIPLI v Rakousku. Plánujeme super teambuilding.

Také jsme navýšili budget na kanceláře. Zvětšili jsme budget například na nabídku občerstvení zdarma v kanceláři (ovoce, svačinky, nápoje) a o něco jsme navýšili budget na investice do kanceláří. Vznikla první verze chillout zóny a pracujeme na dalším vylepšení našich kanceláří, které leží přímo v centru Prahy v ulici Na Poříčí v okolí super hospod, kaváren a metra/vlaku.

Aktuálně přes léto probíhá drobný redesign kanceláří na centrále TIPLI, kde sedí většina lidí z týmu. Snad se redesign bude líbit.

V záhlaví článku ukázka nového designu dveří k toaletám v centrále TIPLI. Ten mě dost pobavil. Jen si říkám, zda bude dobře poznat, kam mají chodit dámy a kam páni? 🤓😇

Poslední aktualizace: 30. 07. 2019