Menu
Registrace na E-commerce večer: Adam Bartnicki ze Slevomatu & Jiří Vítek o TV reklamě

Registrace na E-commerce večer: Adam Bartnicki ze Slevomatu & Jiří Vítek o TV reklamě

1 minuta čtení

Už za týden ve středu 24.4. se bude konat již třetí E-commerce večer! Jestli se zajímáte o online marketing, affiliate nebo e-commerce a taky máme rádi networking, je to pro vás rozhodně akce ke zvážení. Dozvíte se něco od předních odborníků v e-commerce a reklamě.

Pokud máte zájem se zúčastnit, registrujte se ve formuláři zde >>

Akce bude mít dvě části: nejprve proběhnou dva workshopy, které povedou naši hosté a poté bude následovat networking. Díky tomu můžete poznat zajímavé lidi, vyměnit si své zkušenosti a v neposlední řadě získat nové kontakty.

Prvním přednášejícím bude tentokrát Adam Bartnicki, Group CFO ze společnosti Slevomat a Secret Escapes. Adam má spoustu zkušeností a bohatou praxi. Kromě práce ve vedení tuzemského leadera cestování a slevových akcí pracoval také např. v Číně pro společnost HomeCredit.

Téma této přednášky bude úvod do operativního finančního řízení aneb jak udělat ze změti čísel nástroj na řízení e-commerce firmy. Během přednášky se dozvíte, jak přes čísla správně řídit e-commerce firmu.

Druhým hostem bude Jiří Vítek, který působí jako CEO ve společnosti RVT Integra. Během své 20leté kariéry získal Jiří mnoho znalostí a některé z nich se vám pokusí předat.

Svou přednášku povede na téma TV pro digitálníky aneb co by měli vzít v úvahu digitálníci při zvažování TV reklamy. Televizní reklamy jsou i v roce 2019 důležitou součástí marketingu a Jiří ve své přednášce vysvětlí, jak k ní správně přistupovat.

Jak již bylo řečeno, po skončení přednášek bude následovat networking, jehož součástí je také občerstvení a alko i nealko nápoje. Především však plno zajímavých hostů, se kterými můžete navázat kontakt.

Pokud máte zájem se akce zúčastnit, registrujte se pomocí tohoto formuláře: http://bit.ly/E-commerce_večer. Budeme se na vás těšit!

Poslední aktualizace: 16. 04. 2019