Menu
Rekordní účast na posledním školení Digitální HR

Rekordní účast na posledním školení Digitální HR

1 minuta čtení

Máme za sebou poslední letošní školení Digitální HR. Jednalo se o naše vůbec největší školení za čtyři „semestry“, co s Matějem Matolínem školení pro lovce hlav pořádáme.

Na letošním posledním školení se sešlo 35 recruiterů. Cíl je stále stejný – účastníci ze školení odchází s konkrétními tipy, které mohou rovnou použít při práci.

Podle zpětné vazby to vypadá, že se opět podařilo na praktických příkladech a číslech představit aktuální trendy a novinky v recruitmentu. K tomu jsme přidali nové case studies a užitečné nástroje.

Zpětná vazba je pro nás mimořádně důležitá, proto nepustíme účastníky školení bez vyplnění anonymního hodnocení školení. A ať kritikou nešetří, jen tak se můžeme posouvat stále dále.

Je to velká motivace neustále zvedat laťku kvality vysoko, protože potom dává smysl to velké množství času nad přípravou a ladění podkladů.

Do roku 2019 zvažujeme, že bychom připravili nový termín školení Digitální HR někdy na únor/březen 2019. Ještě musíme zkontrolovat, jestli nám to kapacita dovolí. Už teď na podzim to bylo dost problematické s termíny a původní plán třech termínů jsme museli zúžit pouze na dva termíny.

Letošní poslední školení Digitální HR večer pěkně navazovalo na akci kolegů z Recruitment Academy, kterou nazvali Recruitment Academy Awards 2018.

Tady je fotka pořízená na #raawards2018. Jak je vidět, tahle fotka má vše, co správná fotka z galavečera má obsahovat – emoce a amplion. 🙈😂 Fotka připomíná skvělou atmosféru, která panovala na Recruitment Academy Awards. Je nám ctí se zúčastnit takové akce a velkou radost mi také udělalo, že náš projekt VimVic.cz byl dokonce jedním z partnerů. 👍🤩🔝

PS. Za úvodní fotku z článku děkuji Petře. Tady ještě pár fotek, jak to vypadalo na posledním letošním školení Digitální HR.

Poslední aktualizace: 26. 11. 2018