Menu
Rozhovor o affiliate marketingu v časopise Franchising

Rozhovor o affiliate marketingu v časopise Franchising

1 minuta čtení

V aktuálním čísle časopisu Franchising najdete článek o affiliate marketingu a vytěžování leadů. Patřím mezi pravidelné čtenáře a předplatitele tohoto časopisu, líbí se mi jeho směřování pod taktovkou šéfredaktorky Báry Štanglové, která se společně se mnou na přípravě článku podílela.

Pravidelnými čtenáři a partnery časopisu Franchising jsou přirozeně pracovníci společností postavených na principu franchisingu. Tento chytrý způsob rozjetí vlastního businessu, při kterém podnikatel využívá pronajatého/koupeného know-how a prokazatelně úspěšného produktu, se často výborně doplňuje s affiliate marketingem. Mezi naše klienty (současné nebo v komunikaci) patří franchisingové společnosti jako Svět zdraví, Konopná lékárna, Yves Rocher, Contours, Expreska, Subway, McDonald a další.

Do online jsem přišel z klasického kamenného podnikání a stále jsem v rodinném offline podnikání v nějaké míře aktivní. Občas si říkám, že může dávat smysl více diverzifikovat business směrem ke kamennému podnikání a některé tyto business příležitosti dost intenzivně analyzuji a testuji. U řady z nich vidím možnost vytěžit zkušenosti získané na internetu (web, PPC, Facebook, affiliate, referenční marketing, video, atd.). Pravděpodobné bych se vydal cestou franchisingu a využil osvědčený produkt a marketing v kombinaci s mou zálibou v mikromanagementu a exekutivní a provozní pečlivosti.

Shrnutí článků v aktuálním čísle časopisu Franchising najdete zde. Můžu vám doporučit zvážit předplatné – za koncovou cenu 295 Kč vč. DPH získáte poštou domů/firmy 8 čísel časopisu (tj. méně než 37 Kč/časopis) nabitého informacemi o podnikání a úspěšných tuzemských i globálních firmách i produktech. Když si časopis objednáte teď, obdržíte také aktuální číslo s mým rozhovorem o affiliate marketingu a vytěžování leadů.

Článek z časopisu Franchising najdete zde: 1, 2, 3, 4. Doporučuji si časák objednat (lze objednat i jen jedno číslo) nebo předplatit. Při této příležitosti jsem aktualizoval některé z mých loňských výstupů v médiích, které se mi podařilo dohledat.

Poslední aktualizace: 09. 02. 2015