Menu
Rozhovor o práci v týmu, výběru managerů a rozjíždění projektů a firem

Rozhovor o práci v týmu, výběru managerů a rozjíždění projektů a firem

Méně než minuta čtení

Na magazínu Mladý Podnikatel se mnou vyšel rozhovor, ve kterém mluvím o práci v týmu, výběru a motivování managerů nebo rozjíždění projektů a firem. Zmínil jsem i chyby, kterých každý týden nasekám spoustu a často mě dost mrzí. Třeba vám informace v rozhovoru pomůžou v práci nebo pomůžou s nějakou slepou uličkou.

Jirku Rosteckého, zakladatele Mladého podnikatele, sleduji už spoustu let. Dělá supr práci. Na rozhovory chodí vždy mimořádně dobře připravený, sonduje čísla a jde do hloubky. Otázky klade dost na tělo, několikrát jsem se při odpovědi docela zapotil. 🙂

Doporučuji i další rozhovory, kterých je na Mladém podnikateli kolem 200 !! V poslední době mě zaujal třeba ten s Andrejem Kiskou (mimochodem synem prezidenta Kisky) o úskalí investic do startupů. Nebo rozhovor s Dušanem Šenkyplem, se kterým jsem pracoval 2 roky na rozjezdu ePojištění a který má za sebou velmi pěkný exit firmy.

Rozhovory na Mladém podnikateli jsou výborné například na cestu do práce. Lze je stáhnout do mp3 nebo poslouchat jako podcast na iTunes.

Rozhovor se mnou na serveru Mladý podnikatel najdete zde >>

Poslední aktualizace: 28. 07. 2017