Menu
Sazka Klub – výhody pro sázející

Sazka Klub – výhody pro sázející

2 minuty čtení

Pro všechny milovníky sázek přichystala společnost SAZKA speciální věrnostní program, se kterým je sázení ještě jednodušší.  Jaké jsou výhody členství v SAZKA Klubu a jak je možné se přihlásit do tohoto klientského programu?

Zákaznický program SAZKA Klub je určen nejen pro sázející, ale také pro zákazníky SAZKAmobilu. Členem SAZKA Klubu může být jakákoliv fyzická osoba starší 18 let. K přihlášení do Sazka Klubu může dojít dvěma způsoby:

  • na prodejním místě s terminálem SAZKA

V tomto případě registrační údaje žadatele (jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo, datum narození a pohlaví) vyplní přímo obsluha terminálu SAZKA. Terminál následně vytiskne potvrzení s registračními údaji žadatele a s přiděleným číslem SAZKA karty.

Toto potvrzení žadatel musí podepsat, čímž se stává členem SAZKA Klubu a dochází k aktivaci SAZKA karty. Tu žadatel ihned obdrží od obsluhy terminálu SAZKA.

  • prostřednictvím webových stránek

Registraci lze také provést na internetových stránkách www.sazka.cz/sazka-klub. Předpokladem této registrace je ale vyzvednutí plastové SAZKA karty na prodejní místě s terminálem SAZKA nebo obdržení SAZKA karty poštou.

Výhody SAZKA Klubu

První výhodou pro členy SAZKA Klubu je automatické zařazení do všech spotřebitelských soutěží, které SAZKA Klub vyhlašuje. Pravidla spotřebitelských soutěží mohou stanovit konkrétní podmínky, jejichž splnění se stává nutným předpokladem pro výplatu případné výhry.

O co se soutěží? Zde je například přehled výher z období vzniku tohoto článku:

  • únor 2019 – zájezd od CK FISCHER do teplých krajin v hodnotě 100.000 Kč dle vlastního výběru,
  • březen 2019 – poukázky MOUNTFIELD,
  • duben 2019 – obytný automobil za více než 1,2 milionu korun.

Druhá výhoda SAZKA Klubu spočívá v možnosti uložení oblíbené sázenky do loterií Sportka, Sportka (mimořádné slosování), Euromiliony, Eurojackpot a Šťastných 10. Do každé loterie lze uložit jednu oblíbenou sázenku.

Ta obsahuje údaje ve stejném rozsahu jako papírová sázenka a je uložena na osobním členském účtu SAZKA Klubu. Aby bylo možné oblíbenou sázenku využít, musí dojít k předložení SAZKA karty obsluze terminálu SAZKA a musí jí být také sděleno, jakou loterii si držitel karty přeje vsadit.

Nejpříjemnější výhodou SAZKA Klubu je pak upozornění na případnou výhru (1 000 korun a vyšší). Upozornění přijde majiteli karty na zadaný telefon nebo e-mail a odpadá tím zcela situace, kdy výherce o své výhře ani nevěděl. Jediným dokladem nutným pro výplatu výhry je pak pouze platné potvrzení o uzavřené sázce.

TIP: Sázkaři, kteří kromě Sazky rádi zkoušejí štěstí také v on-line sázkových kancelářích nebo kasinech mohou využívat služeb elektronické peněženky Skrill.

Srovnání s jinými věrnostními programy

SAZKA Klub je s ohledem na svůj obor výjimečným věrnostním programem. Mnohem častěji se lze setkat s klientskými programy u řetězců s potravinami (Tesco ClubCard, BILLA Bonus Club nebo Globus Bonus), zvýhodnění pro své věrné zákazníky nabízí také drogerie (Dm active beauty, Teta Klub) nebo lékárny (Pilulka Klub, Karta výhod Dr. Max).

Většina těchto věrnostních programů je nabízena zdarma, proto není důvod, proč se jich nezúčastňovat a nešetřit tak své peníze.

Poslední aktualizace: 04. 03. 2019