Menu
SAZKAmobil tarify, samoobsluha – sazkamobil.cz

SAZKAmobil tarify, samoobsluha – sazkamobil.cz

6 minut čtení

Společnost Sazka přišla v roce 2014 na trh s nabídkou telefonních služeb s názvem Sazkamobil. Obliba této služby každým rokem stoupá a to zejména díky příznivým cenám a dostupnosti. Zákazník si může dobít svou SIM kartu v jakékoli pobočce společnosti Sazka, kterých je v České republice přes 7000.

Síťová dostupnost

SAZKAmobil je virtuální operátor, který využívá síť Vodafone. Pokrytí proto odpovídá pokrytí tohoto operátora a zákazníci by neměli mít výraznější problémy s nedostatkem signálu.

Přenos čísla

Návod na bezplatný přenos čísla k jinému operátorovi je k nahlédnutí v tomto článku.

Sazka Klub

Nechcete-li čekat na telefonát od neznámého čísla, který vám bude nabízet nejvýhodnější tarify, můžete zajít na pobočku Sazky. Kromě dostupnosti, kdy je možné si dobít kredit na každé pobočce Sazky, nabízí SAZKAmobile řadu dalších výhod. Jednou z nich je třeba členství v Sazka klubu.

Členství lze vyřídit na pobočce, na internetových stránkách Sazky nebo přes zákaznickou linku a je zcela zdarma. Na oplátku zákazníkům nabízí určité výhody, které lze využít při měsíční koupi kreditu v určité výši. Stačí pouze spárovat zákaznickou kartu s telefonním číslem.

Předplacená karta

Společnost SAZKAmobile nabízí možnost předplacené SIM karty. Cena volání je 2,50 korun za minutu a 1,50 korun za SMS do všech sítí v ČR. Pokud si člověk měsíčně koupí kredit alespoň v hodnotě 300 korun a je zároveň členem Sazka Klubu, může si vybrat ze čtyř následujících odměn:

  • Levné volání, které snižuje cenu volání na 1,50 korun za minutu a cenu SMS na 1,30 korun za SMS do všech sítí
  • 1 GB mobilních dat na měsíc zdarma.
  • neomezené volání po dobu jednoho měsíce v rámci sítě SAZKAmobil.
  • 100 korun kreditu navíc.

Pokud se někomu nechce dobíjet kredit každý měsíc zdarma, může si přímo na pobočce nastavit datum, kdy se mu bude kredit sám měsíčně dobíjet. Tato částka bude strhávána z jeho kreditu, který si dobije rovněž na pobočce nebo přes internetové stránky společnosti.

Velkou výhodou SAZKAmobilu je také bezplatné převedení čísla do této sítě. Stačí si pouze zakoupit SIM kartu (přes internet či na pobočce), poté jí jakýmkoli hovorem aktivovat. Dále je nutné požádat svého původního operátora o ČVOP. Po obdržení ČVOP je možné číslo převést v internetové samoobsluze, což je internetová aplikace SAZKAmobil pro správu SIM karty.

ČVOP neboli Číslo výpovědi opouštěného poskytovatele je 14-ti místný kód, který slouží k přenosu telefonního čísla k jinému operátorovi. Součástí tohoto kódu je kód původního operátora (1.-3. číslice) a první možné datum přenesení telefonního čísla k jinému operátorovi (4.-7. číslice ve formátu MM.DD.). Tento kód lze získat u stávajícího operátora po uhrazení všech závazků.

Díky možnosti převodu jakéhokoliv čísla je nyní již velmi těžce zjistitelné, kdo mi volal podle telefonního čísla.

Balíčky služeb

Společnost SAZKAmobile nabízí tzv. balíčky služeb. Jedná se o zvýhodněné balíčky SMS, volání a mobilních dat. Zákazník tak může zakoupit podle svých požadavků všechny tyto balíčky zvlášť. Důležité je, že neprovolané jednotky se nepřevádějí do dalšího období. Zákazník není ničím vázán a může tak každý měsíc měnit balíčky podle svých potřeb.

Volání a SMS

Volné minuty (do všech sítí)Volné SMS (do všech sítí)Cena
Balíček 100+100100100200 korun
Balíček 200+200200200300 korun
Balíček 30 minut30050 korun
Balíček 100 minut1000130 korun
Balíček 200 minut2000180 korun
Balíček 1000 minut10000397 korun
Balíček 50 SMS05060 korun
Balíček 100 SMS0100100 korun

Mobilní data

Cena
Internet na den 50 MB25 korun
Internet na měsíc 100 MB50 korun
Internet na měsíc 500 MB150 korun
Internet na měsíc 1 GB190 korun
Internet na měsíc 5 GB390 korun
Internet na měsíc 10 GB690 korun

Tarify

Pokud někdo nepatří mezi fanoušky dobíjení kreditu a raději platí měsíční paušál, společnost SAZKAmobile nabízí také několik zvýhodněných tarifů.

Šťastný tarif 407Volné jednotkyPo vyčerpání volných jednotek
Cena407 korun
VoláníNeomezené volání v síti SAZKAmobil0,90 korun za minutu
SMSNeomezené SMS  síti SAZKAmobil0,90 korun za SMS
Mobilní internet5 GB

Za 407 korun měsíčně lze obdržet 5 GB mobilních dat a neomezené volání a SMS v rámci sítě SAZKAmobil. Jelikož se jedná o paušální službu, bude za volání a SMS zprávy do jiných sítí než SAZKAmobil účtováno 0,90 korun za jednotku. Součet provolaných jednotek bude součástí měsíčního vyúčtování, jehož základem je cena 407 korun.

Šťastný tarif 397Volné jednotkyPo vyčerpání volných jednotek
Cena397 korun
Volání1000 minut do všech sítí0,90 korun za minutu
SMS0,90 za SMS
Mobilní internet1 GB

Za 397 korun si člověk může pořídit tarif, ve kterém SAZKAmobil nabízí 1000 minut do všech sítí a 1 GB mobilních dat. SMS do všech sítí jsou účtovány 0,90 korunami za SMS, stejně jako minuta volání, pokud je provoláno více než 1000 minut měsíčně.

Šťastný tarif 127Volné jednotkyPo vyčerpání volných jednotek
Cena127 korun
Volání0,90 korun za minutu
SMS0,90 korun za SMS
Mobilní internet200 MB

Za 127 korun je možné si pořídit tarif, který sníží cenu minuty volání a SMS do všech sítí na 0,90 korun za jednotku. Součástí tarifu je navíc 200 MB mobilních dat.

Šťastný tarif 47Volné jednotkyPo vyčerpání volných jednotek
Cena47 korun
Volání0,90 korun za minutu
SMS0,90 korun za SMS
Mobilní internet

Za cenu 47 korun nabízí SAZKAmobile tarif, který opět sníží cenu minuty volání a SMS do všech sítí za 0,90 korun za jednotku. Tentokrát ale bez mobilních dat.

Pokud tyto tarify člověku nevyhovují, stojí za to se zamyslet nad neomezenými tarify, které nabízí klasické telefonní společnosti.

Existují i způsoby, jak odeslat SMS zdarma. To by umožnilo si vybrat jeden z levnějších tarifů, který nenabízí neomezené SMS. Většina portálů pro odeslání SMS zdarma je ale nespolehlivá.

Sazkamobil Samoobsluha

Samoobsluha Sazkamobil je aplikace, ve které lze spravovat veškeré záležitosti týkající se SIM karty. Přístup do ní lze realizovat třemi způsoby:

  • na internetové stránce www.sazkamobil.cz
  • v mobilní samoobsluze, tedy v mobilní aplikaci Sazkamobil
  • na infolince *11 (zdarma pro zákazníky, kteří nechtějí využívat internet)

Všechny kontakty jsou přístupné nonstop a k přihlášení je potřeba heslo, které přijde při aktivaci SIM karty. V mobilní aplikaci i na stránkách sazkamobil.cz lze sledovat aktuální stav čerpání kreditu, aktivní služby, výpisy hovorů, ale také přehled všech vyúčtování. Pomocí aplikace se dá také měnit aktivní služby.

Největší výhoda této aplikace spočívá v tom, že jejím prostřednictvím je možné spravovat veškeré aktivní služby Sazkamobil. Aplikace pomůže sledovat momentální výši kreditu, ale také jí navyšovat a přes aplikaci přímo zaplatit. Není tedy nutné navštěvovat kamennou pobočku Sazky.

Sazka Šance

Pokud někdo rád sází, může se pomocí aplikace SAZKAmobil zapojit do slosování o jackpot, který je momentálně 250 000 korun. Vsadit si může při dobíjení kreditu nebo platbě vyúčtování. Částka sázky se pohybuje podle počtu vyplněných sloupců, přičemž každý vyplněný sloupec samozřejmě zvyšuje šanci na výhru. Cena jednoho sloupce je 20 korun a je možné jich vyplnit až šest.

Výhodnost

SAZKAmobil cílí na starší generaci, která je zvyklá dokupovat si kredit v kamenných prodejnách. Tento fakt také potvrzují relativně vysoké ceny balíčků mobilních dat. Pro nenáročného zákazníka lze najít cenově velmi přijatelné kombinace balíčků služeb. Např. za balíček 100 minut měsíčně a 50 SMS zákazník zaplatí pouze 190 korun. Zákaznicky přívětivé je i síťové pokrytí a dobrá dostupnost poboček Sazky.

Největší výhodou je ale nepochybně bezplatné členství v Sazka klubu, jež přináší zákazníkům opravdové výhody. Za 300 korun měsíčně si může zákazník vybrat z jedné ze čtyř výhod podle toho, jestli více provolá nebo probrouzdá na internetu. Cena 300 korun navíc není nijak vysoká a dá se srovnat i s cenami zavedených operátorů na českém trhu.

Poslední aktualizace: 24. 08. 2018