Menu
Shrnutí business snídaně OnlineStars #1 + pozvánka

Shrnutí business snídaně OnlineStars #1 + pozvánka

1 minuta čtení

Ve čtvrtek proběhla první business snídaně, na kterou jsem zval mimo jiné čtenáře zde na blogu. Podrobnosti se můžete dočíst v magazínu Affilák, z mého pohledu se podařilo velmi solidně odstartovat.

Už na prvním setkání bylo zřejmé, proč je koncept business snídaní tolik úspěšný – probíhají produktivní diskuze o reálném businessu, není to hospodské povídání u piva, ani obcházení konferencí s tělem ověšeným hi-tech Apple hračkami. Na první snídani se urodily hned dvě solidní business příležitosti, z nichž jedna už je potvrzená (affiliate spolupráce) a druhá může být také hodně solidní (mezinárodní social media).

Zazněla spousta čísel, řada témat se točila kolem online marketingu a získávání zákazníků. Často se skloňovaly konkrétní příklady B2B marketingu. Dozvěděli jsme se postřehy z různých světových marketingových konferencí – např. jak pomáhají prodávat a získávat zákazníky pro SaaS produkty.

Když jsem zjišťoval feedback na akci, zaujala mě reakce Michala Majgota z Affilák.cz, na podobných akcích preferuje spíše menší počet účastníků. Odkázal mě na OSS ve filmu Děkujeme, že kouříte. „Vždycky jsem chtěl něco takového, kde se vykecám z aktuálních problémů a pomůžu řešit problémy druhých, kteří pomáhají mě,“ napsal mi Michal.

Nechybělo ani upřímné nadšení pro setkání, jediná zástupkyně něžného pohlaví dorazila na snídani s minimem spánku rovnou z Paříže. Mimochodem diskutovali jsme, že na jedné z příštích business snídaní představí, jak konkurence českých Socialbakers pracuje s daty na Twitteru.

katka-malinova

Hlavní přednášky se ujal Ivo Prax, tématem byla profesionální komunikace – jak mluvit před lidmi a publikem. Ivo vycházel ze svých zkušeností z šéfování řečnických klubů Toastmasters na celé Moravě. Shrnul hlavní přínosy jako desetiletími prověřený kurz řečnictví nebo férová zpětná vazba (vs. žádná zpětná vazba v businessu).

Další business snídaně bude mít podtitul „Affiliate“

  • proběhne ve čtvrtek 22.1., opět od 7:30 v hotelu Angelis na Smíchově
  • připravil jsem pro vás 5x Early Bird ticket za 79 Kč (při online platbě, ticket dostupný pouze do konce roku)
  • online nebo offline ticket na snídani za 199 Kč (omezená kapacita)

Již nyní se můžete registrovat přes Eventbrite a získat Early Bird ticket za 79 Kč >>

Kopletní foto a další info ze setkání najdete ve Facebook skupině OnlineStars.

Poslední aktualizace: 15. 12. 2014