Menu
Shrnutí business snídaně OnlineStars #3 + pozvánka

Shrnutí business snídaně OnlineStars #3 + pozvánka

3 minuty čtení

Stručné shrnutí čtvrteční business snídaně, na kterou se přihlásilo přes 25 online podnikatelů, affiláků a marketérů. Náhled pozvánky najdete zde.

V půl osmé jsme jako obvykle odstartovali. Poprvé se business snídaně OnlineStars uskutečnila v krásných inspirativních prostorách Impact Hubu v Drtince. Rostoucí zájem o business snídani nás trochu zaskočil a v úvodu jsem se musel omluvit za mírně stísněné podmínky jinak příjemně prosvětleného prostoru.

Po úvodním představení účastníků následovala přednáška na téma Budování online firmy v konkurenčním prostředí, kterou vedl Peter Krausz, online podnikatel a ředitel portálu SlevaDne.cz (TOP 10 v ČR, #1 na Slovensku).

Peter sdílel své zkušenosti z rozjezdu slevového portálu SlevaDne.cz, který vstoupil na český extrémně konkurenční trh více než 250 slevových serverů jako jeden z posledních a dopracoval se na dnešní pěknou 6. pozici na trhu a dále posiluje. Na Slovensku je ZlavaDna.sk jedničkou mezi slevovými servery. Peter popsal, své praktické zkušenosti, co se mu během růstu firmy osvědčilo například při práci s obchodníky, partnery, zaměstnanci, marketingem a jeho testováním a měřením.

Rozpovídal se také o dvou dalších zajímavých projektech, na který je čitelný jeho rukopis. Jedním z nich je úspěšný nákup portálu s obědovými meníčky Lunchtime.cz, který byl koupený pro podporu rozjezdu SlevaDne.cz. Projekt Lunchtime nebyl až tak silnou podporou, jak chlapi čekali, a projekt byl provozován samostatně. I když se původní předpoklad nenaplní, tak šikovný a chytrý management si s tím poradí. Projekt Lunchtime původně koupený za 8 miliónů korun byl nakonec po dvou letech prodán indickému Zomato za astronomických 80 miliónů korun. Hezký výsledek doplňkového vedlejšího projektu. Dále Peter popsal nový projekt Bookio, který nabízí možnost rezervovat si stůl a získat 30 % slevu na celý účet.

Kompletní agenda setkání:

 • 7:30 – 7:35: Začátek a úvodní slovo
 • 7:35 – 8:10: Vaše představení (max. 45 sekund) + sales pitch (max. 60 sekund – krátká business řeč, kde můžete prodat sebe nebo své služby)
 • 8:10 – 8:30: Business přednáška – Ing. Peter Krausz, online podnikatel a ředitel portálu SlevaDne.cz (TOP 10 v ČR, #1 na Slovensku)
 • Téma přednášky: Budování online firmy v konkurenčním prostředí
 • 8:30 – 8:40: Prostor pro dotazy k přednášce
 • 8:40 – 9:00: Networking
 • 9:00: Ukončení setkání – individuální follow-upy

Na přednášku navázala diskuze a řada zajímavých dotazů na Petera i ostatní účastníky. V devět hodin byl oficiální program ukončený, vytvořily se hloučky a zbývajících 30-45 minut se aktivně diskutovaly business příležitosti.

Účastníci po akci obdrželi podklady ze setkání, kontakty na ostatní účastníky a možnost přednostní registrace na další business snídani. Závěrem jsem nabídl zájemcům prohlídku prostor Impact Hubu a kdo měl zájem, mohl si vyzkoušet nové BlackBerry Passport, které nyní testuji.

blackberry-passport

Osobně velmi oceňuji výběr prostor Impact Hub, které nabízí pro diskutující spoustu stolků a pohodlných pohovek. Při networkingu nejsme časově omezeni a v diskuzích je možné pokračovat i po oficiálním ukončení setkání. Pokud se chystáte s někým domluvit na schůzce, klidně se můžete potkat na business snídani a zvládnete během krátkého času hned dvě věci, co vás posunou dále. 🙂

Příští business snídaně proběhne opět v Hubu v Drtince. Zajistili jsme o něco větší prostory a budeme omezovat kapacitu. Je pro nás důležité dodržovat ověřený koncept business snídaně podporující užitečné diskuze a networking. Tento náš koncept má určité limity do počtu účastníků.

Pozvánka na další business snídani OnlineStars:

 • proběhne ve čtvrtek 26.3. na Smíchově (metro/MHD Anděl)
 • důležité – pro rostoucí zájem o setkání změním místo konání akce (upřesním během první půlky měsíce)
 • připravil jsem pro vás 5x Early Bird ticket za 99 Kč (při online platbě, ticket dostupný omezenou dobu)
 • business ticket na snídani za 149 Kč (omezená kapacita)

Již nyní se můžete registrovat přes Eventbrite a získat Early Bird ticket za 99 Kč >>

Kompletní foto a další info ze setkání najdete ve Facebook skupině OnlineStars.

Poslední aktualizace: 02. 03. 2015