Menu
Tady jsou fotky a shrnutí know-how ze školení Digitálního recruitmentu

Tady jsou fotky a shrnutí know-how ze školení Digitálního recruitmentu

1 minuta čtení

Máme za sebou první podzimní školení Digitálního recruitmentu, které pořádáme společně s Matějem Matolínem z uznávaného HR blogu lovec-hlav.cz.

Na školení přinášíme know-how, které s Matějem Matolínem pravidelně doplňujeme o zkušenosti z tuzemského HR trhu a hodně osvědčené know-how získáváme ze zahraničí. Tímto Matěje zdravím do Amsterdamu na konferenci HR Tech Europe.

Matěj pravidelně navštěvuje pěknou řádku HR konferencí, odkud čerpáme nejnovější poznatky ze světa o náboru a užitečných nástrojů pro HR a nábor. Tyto poznatky zapracováváme do tréninků během školení. Jestli vás zajímá, na kterých dalších místech Matěj sbírá své zkušenosti, můžete si prohlédnout kalendář aktuálních akcí.

Některé z konferencí, které letos na podzim navštívíme a získané postřehy průběžně zapracováváme do školení DigitalniHR.cz

Během školení jsme se tentokrát obzvláště zaměřili na tipy a nástroje pro recruitment přes sociální sítě. Poskytli jsme i zajímavá data a konkrétní návody, jak vést náborové kampaně prostřednictvím Facebooku a Instagramu. Vzhledem k současnému stavu na trhu práce je velmi obtížné nalákat do firmy nové zaměstnance.

Odpolední program byl věnovaný odstranění nejčastějších chyb v inzerátech nebo efektivnímu využití videa v náboru. Zajímavé pro účastníky bylo know-how z USA v náboru přes eventy, ladění brandu recruitera a zapojení top managementu. Mít silnou podporu ve vedení firmy je obrovská výhoda, která může vést k pozitivním změnám. Důležitá je dobrá komunikace napříč celou firmou, což může být především ve středně velkých firmách a korporacích velký problém. Co fungovalo před půl rokem nebo před rokem, tak dneska už fungovat nemusí.

Kdo se na tento termín nestihl zaregistrovat, další termín je již 22. listopadu. A opět se budete mít na co těšit.

Akce je kapacitně omezena. Další termín rychle blíží, registrujte se prosím zde.

Budeme se těšit!

PS. A pokud vás zajímají novinky a články z blogu Lovec Hlav, tipy, návody, zajímavé akce, školení a brzy třeba také podcast, můžete se přidat k několika stovkám zájemců, kteří se za jeden den přihlásili do Matějovo newsletteru o recruitmentu.

Pro odebírání newsletteru se můžete přihlásit na stránkách blogu Lovec hlav

Zde už slíbené fotky ze školení:

Poslední aktualizace: 24. 10. 2018