Menu
Shrnutí networking setkání Online borců v Etnetera

Shrnutí networking setkání Online borců v Etnetera

Méně než minuta čtení

Včera jsme s kolegou Ivo Praxem zorganizovali další setkání naší genderově nevyvážené partičky „Online borci“. Jedná se o setkání profíků z digitálu, na kterém se potkají lidi na pozicích CEO, C-level manažeři a majitelé internetových a technologických firem.

Děkujeme Martinovi Paličkovi za poskytnutí prostor v jeho skvělé a úžasně našlápnuté firmě Etnetera. Co mám zprávy od kolegů, opět na setkání vládla výborná nálada a zároveň proběhla hromada konstruktivních byznys diskuzí včetně navázání nových pracovních vztahů.

Zde můžete mrknout, jak vypadalo minulé setkání Online borců v Pilulce.

Osobně jsem se bohužel nemohl zúčastnit, protože jsem byl na služebce v Bratislavě – natáčel jsem videa s Júlií pro affiliate inzerenty a zúčastnil jsem se večerního networkingu HotDognet.

Těším se na příští akci Online borců, která proběhne hned v září. V létě je třeba zlehka odpočinout, projít nápady a pořešit další příležitosti. 🏖☀️

Ono se to nezdá, nová e-commerce sezóna je skoro za dveřmi. Jako obvykle odstartuje už v září, když se v obchodech objeví první vánoční stromky. 🙈

Poslední aktualizace: 13. 06. 2019