Menu
Shrnutí školení Digitálního recruitingu. Dubnový termín vyprodaný, zbývá pár míst na květnovém termínu

Shrnutí školení Digitálního recruitingu. Dubnový termín vyprodaný, zbývá pár míst na květnovém termínu

2 minuty čtení

V březnu proběhl první letošní termín školení #DigitalniHR. Odstartovali jsme s Matějem z Lovce hlav3. sezónu školení Digitálního recruitmentu.

Na naší první sezónu si velmi dobře pamatuji. Začínali jsme se školením Digitálního recruitmentu přesně v době, kdy jsme doma čekali miminko. Bylo to o fous, že syn se narodil na začátku dubna přesně mezi prvním a druhým termínem školení. Stihl jsem i malou oslavu. Dobře se mi tak pamatuje datum prvních školení.

Ani ve třetím roce školení mě nepřestává překvapovat, jak je školení nabité a jak celodenní workshop dokáže být krátká doba pro představení a trénink všech důležitých aktuálních témat a praktik recruitingu a HR.

To je také důvod, proč jsme v letošním roce udělali změnu a v části odpoledního bloku rozdělili účastníky do 2 skupin. Mohou si vybrat ze 2 specializovaných workshopů podle témat, která jsou pro ně důležitější.

A, Jeden Workshop je zaměřený na nástroje pro sourcing. Prakticky si ukazujeme a zkoušíme šikovné nástroje pro sourcing kandidátů. Mezi šikovnými nástroji jsou například AmazingHiring, Intelligence Search, RocketReach, SearchBar a další.

B, Druhý workshop se zabývá online reklamou, konkrétně používáním reklamních nástrojů na Facebooku, Instagramu nebo Googlu. Také se zaměřuje na nastavení kampaní, cílení a měření úspěšnosti kampaní.

Velmi nás těší, jak významné společnosti se pravidelně účastní našeho školení. Na první letošní školení dorazili pracovníci ze společností jako Seznam, Heineken, E.ON, Stock nebo Innogy.

Mezi účastníci nejsou výhradně pracovníci z HR a recruitingu, stále častěji se setkáváme také přímo s managery, pro které je klíčové být správně zapojený do náboru a získávat do týmu skvělé lidi.

Tady reference na školní od Lenky Kružíkové z Innogy, Davida Koláčka ze Seznamu a Miroslavy Drahovské z Východoslovenské energetiky Holding.

Tohle první letošní školení bylo ve více směrech speciální
👉 dvě účastnice totiž dorazily až z Košic
👉 máme pravidelně účastníky ze 🇸🇰 – Košice jsou zatím asi nejvzdálenější místo, odkud k nám do Prahy na školení účastníci dorazili

Trochu jsme si s Matějem připadali jak rockové hvězdy, když jen kvůli našemu školení přiletěli účastníci z takové dálky. Do Košic to je z Prahy podobně daleko jako do Itálie nebo do Belgie.

Na večerních drincích (na které na náš účet zveme účastníky 🍹🍷🍺) jsme s kolegy ze Slovenska probírali rozdíly obou trhů. Asi není překvapení, že v 🇨🇿 i 🇸🇰 řešíme dost podobné výzvy při náboru, náborových kampaních, sourcingu, employer brandingu i ve spoustě dalších témat.

V první půlce roku zbývají poslední místa na školení Digitálního recruitmentu v květnu. Dubnový termín je už více než měsíc vyprodaný.

Pokud ve vaší firmě řešíte nábor, zajímají vás aktuální trendy, osvědčené nástroje a triky v recruitmentu, které pro použití v praxi rovnou názorně potrénujete – mrkněte na registraci školení Digitálního recruitmentu.

Těšíme se na další prima skupinu a účastníky. ❤️

Poslední aktualizace: 15. 04. 2019