Menu
Shrnutí snídaně OnlineStars #6 + pozvánka

Shrnutí snídaně OnlineStars #6 + pozvánka

1 minuta čtení

Ve středu 3.6. se uskutečnila již šestá business snídaně OnlineStars v Impact Hubu na Praze 5. Akce začala chvilku po půl osmé představením všech účastníků, mezi kterými bylo mnoho nových tváří a prostředí bylo tentokrát i zajímavě multikulturní.

Po představení se slova ujal Ondra Švrček, hrdý Brňák a spoluzakladatel společnosti Neogenia.cz. Ondra představil svůj business příběh a svou firmu včetně jejích projektů, mezi které patří slevový server Zlaté slevy, opravdu fungující SMS brána, Spothill a Neogenia Voice. Následně se téma přeneslo k účinným marketingovým strategiím, které jeho firmě a klientům pomáhají při růstu projektů a také představil nové marketingové trendy, na které se zaměřuje. Zpetřením bylo přímé vyzkoušení služby Neogenia Voice, kdy každému účastníkovi setkání přišla na mobil hlasová zpráva, stiskem klávesnice mohl každý tuto službu ohodnotit a během minuty už Ondra prezentoval statistiky.

Část svého vystoupení Ondra věnoval sdílení zkušeností z růstu firmy z nuly na 20 stálých pracovníků během pěti let. Rozpovídal se o tématech jako definování a sepsání konkrétních cílů, financování projektů, řízení růstu projektů, definování vize firmy, výběr společníka a rozvíjení vztahu s ním. V tomto duchu pokračovala i moderovaná diskuze.

Ondrova prezentace na SlideShare >>

V průběhu přednášky i následně po jejím skončení Ondra zodpovídal dotazy účastníků business snídaně. Prostor pro dotazy byl i v následném networkingu, který jako vždy přispěl k vytvoření nových kontaktů a business příležitostí.

Celé setkání jsme pro vás natáčeli novým vybavením, sestřih připravujeme stejně jako kompletní přednášku pro ty, kdo se tentokrát nemohli zúčastnit. Zatím se můžete podívat na fotky na Facebooku ve skupině OnlineStars.

Kompletní agenda setkání:

  • 7:30 – 7:35: Začátek a úvodní slovo
  • 7:35 – 8:00: Představení účastníků
  • 8:00 – 8:40: Business přednáška Ondry Švrčka (Neogenia) na téma Rozjeďte svůj business přes komunikační a marketingové nástroje budoucnosti, Jak rozjet stabilní online business a vést firmu s 20+ lidmi
  • 8:40 – 9:00: Networking
  • 9:00: Ukončení setkání

Těšíme se na vás na další business snídani OnlineStars, která se bude konat 6.8. v hubu v Drtince.

O podrobnostech vás budeme průběžně informovat. Nedočkavci a ti, kdo mají zájem o zvýhodněný Early Bird Ticket se můžou registrovat již teď zde na Eventbrite >>

Tým business snídaně OnlineStars

Poslední aktualizace: 08. 06. 2015