Menu
Shrnutí snídaně OnlineStars #7 s Janem Furišem + pozvánka

Shrnutí snídaně OnlineStars #7 s Janem Furišem + pozvánka

Poslední aktualizace: 10. 08. 2015

1 minuta čtení

Prázdninová business snídaně s pořadovým číslem #7 proběhla ve čtvrtek 6.8. opět v Impact Hubu na Praze 5. Poprvé se podařilo komplet vyprodat největší zasedačku v Hubu. Napočítali jsme 34 účastníků.

Při představení agendy snídaně zazněly také první postřehy z naší kampani VÍMVÍC na Startovači. Hlavním řečníkem business snídaně byl Jan Furiš, podnikatel žijící v Rakousku, který sedí na dvou židlích. Jednak působí jako jeden z ředitelů rodinného holdingu zastřešujícího aktivity v oblastech e-commerce, gastronomie a pekárenství, druhak se věnuje internetovým info kampaním, oboru se zajímavým business potenciálem a rozdílnými názory na jeho fungování.

Téma affiliate marketingu očividně láká a Jan Furiš si dal s přednáškou záležet – zmiňoval univerzálně platné i konkrétní tipy pro podnikání a online marketing, zazněla řada praktických informací k online kapaním a práci s uživateli. Mimo jiné jsme nakousli i mně osobně blízké téma, jak v rozvoji businessu pomáhá čtení knížek a cestování. Jan je člověk, který se k řadě nápadům a inspiracím dostal právě při čtení knížek.

Processed with Moldiv

Několik fotek z navazujícího networkingu

V průběhu přednášky i následně po jejím skončení Jan zodpovídal dotazy účastníků. Prostor pro dotazy byl i v následném networkingu, který jako vždy přispěl k vytvoření nových kontaktů a business příležitostí.

Kompletní agenda setkání:

  • 7:30 – 7:35: Začátek a úvodní slovo
  • 7:35 – 8:00: Představení účastníků
  • 8:00 – 8:40: Business přednáška Jana Furiše na téma Jak vydělat milión díky affiliate marketingu
  • 8:40 – 9:00: Networking
  • 9:00: Ukončení setkání

Příští business snídaně se koná 4.9. v novém čase a na novém místě.

Na základě ankety jsme se rozhodli nastavit začátek business snídaně na 8:00, místo se přesune jen o pár ulic blíž k metru Anděl do nového VÍMVÍC Hubu. Přesný popis, jak se do VÍMVÍC Hubu dostat ještě zveřejníme.

Nezmeškejte Early Bird ticket za zvýhodněnou cenu! Zaregistrovat se můžete už teď!

Našli jste chybu?