Menu
Shrnutí snídaně OnlineStars #7 s Janem Furišem + pozvánka

Shrnutí snídaně OnlineStars #7 s Janem Furišem + pozvánka

1 minuta čtení

Prázdninová business snídaně s pořadovým číslem #7 proběhla ve čtvrtek 6.8. opět v Impact Hubu na Praze 5. Poprvé se podařilo komplet vyprodat největší zasedačku v Hubu. Napočítali jsme 34 účastníků.

Při představení agendy snídaně zazněly také první postřehy z naší kampani VÍMVÍC na Startovači. Hlavním řečníkem business snídaně byl Jan Furiš, podnikatel žijící v Rakousku, který sedí na dvou židlích. Jednak působí jako jeden z ředitelů rodinného holdingu zastřešujícího aktivity v oblastech e-commerce, gastronomie a pekárenství, druhak se věnuje internetovým info kampaním, oboru se zajímavým business potenciálem a rozdílnými názory na jeho fungování.

Téma affiliate marketingu očividně láká a Jan Furiš si dal s přednáškou záležet – zmiňoval univerzálně platné i konkrétní tipy pro podnikání a online marketing, zazněla řada praktických informací k online kapaním a práci s uživateli. Mimo jiné jsme nakousli i mně osobně blízké téma, jak v rozvoji businessu pomáhá čtení knížek a cestování. Jan je člověk, který se k řadě nápadům a inspiracím dostal právě při čtení knížek.

Processed with Moldiv

Několik fotek z navazujícího networkingu

V průběhu přednášky i následně po jejím skončení Jan zodpovídal dotazy účastníků. Prostor pro dotazy byl i v následném networkingu, který jako vždy přispěl k vytvoření nových kontaktů a business příležitostí.

Kompletní agenda setkání:

  • 7:30 – 7:35: Začátek a úvodní slovo
  • 7:35 – 8:00: Představení účastníků
  • 8:00 – 8:40: Business přednáška Jana Furiše na téma Jak vydělat milión díky affiliate marketingu
  • 8:40 – 9:00: Networking
  • 9:00: Ukončení setkání

Příští business snídaně se koná 4.9. v novém čase a na novém místě.

Na základě ankety jsme se rozhodli nastavit začátek business snídaně na 8:00, místo se přesune jen o pár ulic blíž k metru Anděl do nového VÍMVÍC Hubu. Přesný popis, jak se do VÍMVÍC Hubu dostat ještě zveřejníme.

Nezmeškejte Early Bird ticket za zvýhodněnou cenu! Zaregistrovat se můžete už teď!

Poslední aktualizace: 10. 08. 2015