Shrnutí výsledků VímVíc za rok 2015 [infografika]

1 minuta čtení

První rok práce máme za sebou na VímVíc.cz. Nakročili jsme k VímVíc v prosinci 2014 uspořádáním první business snídaně OnlineStars, na kterou přišli 4 kamarádi. S programováním a celou tou parádou kolem projektu jsme začali v únoru/březnu 2015.

Za uplynulý rok se podařilo spustit webovou aplikaci, připravit prvních 35 kurzů a uspořádat 11 business snídaní. Byl to rok plný změn ve vedení projektu i změn v managementu. Hodně věcí se toho dělo. Podle Basecampu v týmu pracuje 15 skvělých lidí. V pár případech jsme měli velké štěstí na schopné lidi. Několikrát nám to taky nevyšlo a museli jsme spolupráci rychle ukončit. Tým je pro mě to nejcenější, protože jen díky supr týmu dosahujeme všech těch solidních výsledků.

Níže v jednoduché infografice další čísla o VímVíc.

Příští rok nás čeká řada výzev. Od dalšího zrychlení produkce kurzů, ať máme na konci roku stovky zajímavých kurzů, až po obrovské množství produktových inovací. Chystáme dvě nové produktové vertikály, které vychází z ověřených zahraničních konceptů a také od nich si dost slibujeme. Mimochodem, pokud nejste mezi našimi 2.250+ followery na Twitteru nebo 430+ fanoušky na Facebooku, určitě to napravte.

Spousta práce před námi a tak to máme rádi, protože práce se nebojíme! 🙂

vimvic-kolaz-foto

Na závěr děkuji všem, kdo jste v letošním roce podpořili VímVíc v kampani na Startovači a na sociálních sítích. Jde o stovky lidí, je to úžasný a moc si podpory vážím. Díky, díky, díky!!!

Přeji vám šťastné a veselé Vánoce!

vimvic-report-2015Site Footer