Menu
SIM karta zdarma 2019 – O2, Vodafone, T-Mobile

SIM karta zdarma 2019 – O2, Vodafone, T-Mobile

3 minuty čtení

Spousta lidí předplacené karty upřednostňuje před měsíčním paušálem. A není divu. Mezi jejich hlavní výhody totiž patří anonymita a možnost kdykoliv změnit operátora, protože zákazník není vázán žádnou smlouvou. Jednotliví poskytovatelé je nabízejí společně s různými výhodami i sazbami, často navíc úplně zdarma. Jaká předplacenka se vyplatí nejvíc?

Nabídka nejrůznějších SIM karet je v současnosti velmi pestrá. Vedle těch klasických lze zakoupit například datové SIM karty, které umožňují připojení k internetu i tam, kde není WiFi. Datové tarify jsou vhodné například pro majitele stále populárnějších tabletů na SIM kartu nebo pro ty, kteří nepotřebují tradiční GSM hovory a SMS.

Článek se však zaměří na předplacené karty. Ty na rozdíl od neomezených tarifů obvykle obsahují volné minuty a SMS ve vlastní síti, komunikace v rámci ostatních sítí bývá zpoplatněna. Proto se vyplatí hlavně těm, kteří telefon používají méně.

Součástí předplacených karet bývají volné minuty a SMS zdarma ve vlastní síti.
Součástí předplacených karet bývají volné minuty a SMS zdarma ve vlastní síti.

Předplacenou SIM kartu lze získat u mobilních i virtuální operátorů, v mnoha případech je nabízena zdarma. Jaká je v roce 2019 nabídka O2, Vodafone a T-Mobile?

Předplacená SIM karta O2

Předplacená SIM karta O2 NA!VÝBĚR k prvnímu dobití nabízí počáteční kredit 75 Kč, 1 500 MB dat a neomezené volání do sítě O2 na 30 dní. Volání do sítí ostatních operátorů je za 4,90 Kč za minutu.

K SIM kartě zdarma O2 poskytuje možnost využívat výhod věrnostního programu O2 Extra výhody. Mezi ty patří například zlevněné vstupenky na hudební festivaly nebo slevy na elektroniku a do různých obchodů.

Výhody předplacené SIM karty O2:

  • odměna za každé další dobití
  • možnost využívat program O2 Extra výhody

SIM kartu O2 s kreditem zdarma si lze objednat na stránce simzdarma.cz.

SIM karta Vodafone zdarma

Vodafone nabízí předplacenou kartu s 50% slevou na balíček Volání v síti neomezeně a bonusovým kreditem 30 % při pravidelném dobíjení. Balíček s neomezeným voláním lze kombinovat s balíčky Data + SMS.

Zákazníci mohou využívat Program čtyřka, který nabízí volání do jakékoliv sítě na 4 čísla za 1,90 Kč za minutu, volání na ostatní čísla je za 3,50 Kč za minutu.

Výhody předplacené SIM karty Vodafone:

  • odměna za každé dobití nad 250 Kč v podobě neomezeného volání/SMS zdarma
  • bonus 30 % kreditu navíc při pravidelném dobití v aplikaci Můj Vodafone

Kartu si lze zdarma objednat na webu Vodafone, přijde během dvou pracovních dní přímo do poštovní schránky.

Se SIM kartou Vodafone lze volat neomezeně ve vlastní síti.
Se SIM kartou Vodafone lze volat neomezeně ve vlastní síti.

Karta 26 od Vodafone

Další z nabídky SIM karet Vodafone je předplacená Karta 26, která je určená zákazníkům do 26 let. Nabízí 1 200 MB dat a SMS v síti za 100 Kč měsíčně nebo neomezené volání v síti a 100 volných minut do ostatních sítí za 149 Kč měsíčně. Každý uživatel Karty 26 může využít výhod Programu čtyřka, který zahrnuje volání zdarma na čtyři telefonní čísla.

Zvýhodněné ceny platí po dobu 12 měsíců.

Objednat Kartu 26 je možné na webu Vodafone, dorazí do dvou pracovních dnů poštou.

Druhá SIM karta T-Mobile zdarma

Předplacenou SIM kartou zdarma od T-Mobile je tzv. Ochutnávková SIM, která je jedním z druhů známé Twist karty.

S kartou lze volat za 3,90 Kč za minutu a posílat SMS za 1,90 Kč do všech sítí. Ochutnávková SIM obsahuje bonusový kredit 10 Kč, k prvnímu dobití do 30 dnů od aktivace karty T-Mobile poskytuje dalších 100 Kč kreditu. Každý zákazník navíc získá druhou SIM kartu zdarma.

Výhody SIM karty T-Mobile:

  • druhá SIM karta zdarma

T-Mobile SIM kartu si lze zdarma objednat na webu společnosti.

Všechny uvedené předplacené karty se dají vylomit do velikosti Mini, Macro nebo Nano SIM karty a jsou proto vhodné pro všechna zařízení.

Poslední aktualizace: 31. 05. 2019