Menu
Soustředění management týmu TIPLI v Rakousku – s jakým cílem jsme vyjeli a jaká místa navštívili

Soustředění management týmu TIPLI v Rakousku – s jakým cílem jsme vyjeli a jaká místa navštívili

2 minuty čtení

Před týdnem jsme vyrazili s managementem portálu TIPLI na soutředění.

Pro většinu e-commerce projektů je léto období klidu. Stejné to je u nás. Takový klid před bouří. Sezóna začíná v září, když se objevují první vánoční stromky v obchoďácích. Pokračuje známými nákupními svátky jako Black Friday, Dny Marianne, Dny dopravy zdarma a v lednu výprodeji. Končí v únoru Valentýnem.

S kolegy jsme si řekli, že využijeme léto pro ladění strategie a plánů na hlavní sezónu. Vyrazili jsme na pár dní na soustředění do Rakouska. 🇦🇹🙋‍♂️

Zdá se, že vyrazit do Rakouska nebyl vůbec špatný nápad. 🤩⛰🚠

Cílem soustředění management týmu TIPLI bylo připravit se na ty úžasné věci, co máme v plánu na hlavní sezónu. Pracovní i nepracovním program jsme měli nabitý. Vyzdvihl bych zde v článku několik těch nepracovních bodů v programu.

Cestou jsme na hranicích mezi Rakouskem a Německem navštívili lávku Highline 179, která měří přes 400 metrů a je pro svou délku zapsána v Guinessově knize rekordů. Místy to nebylo úplně příjemné dívat se dolů do té hloubky 100+ metrů. 🙈🙈

Ubytování jsme měli nedaleko Söldenu, který je známý, že se v něm natáčela poslední Bondovka. 🔫 Některá místa, která navštívil legendární agent James Bond, jsme si nemohli nechat ujít.

Nechali jsme se například vyvézt lanovkou do 3.048 mnm ke skleněné futuristické budově restaurace Ice Q. 🚠 V poslední bondovce se proměnila v psychiatrickou kliniku, kde se Bond setkal s doktorkou Madeleine Swann.

Nedaleko legendární Ice Q jsme s TIPLI trhli nový týmový výškový rekord. Tam jsme se ve 3.048 mnm postavili bok po boku. Můžu také zmínit, že na takovou výšku nejsme zvyklí a trochu se nám díky tlaku a menšímu množství kyslíku točila hlava. Nic dramatického, přesto jsme to cítili.

Když jsme překonali 3.000 mnm a byli jsme tak vysoko, napadl mě poměrně známý citát, kterým se v TIPLI řídíme.

„Miřte na měsíc. I když jej minete, skončíte mezi hvězdami.“ 🚀🚀🚀

Pro absolutně perfektní naladění jsme si večer na apartmánu pustili bondovku Spectre a cpali se přitom brambůrkama. 😎 #cheatday

Alpy jsou samozřejmě krásný kus planety, takové výhledy si troufnu říct nejsou nikde k vidění. Některá místa i v nás tvrdých chlapech probudí kousek romantika. 😇🌹

Ještě zmíním, že jsme mimo jiné vyjeli na známou vysokohorskou silnici, která je plná motorek a placatých auťáků a vede kolem hory Timmelsjoch.

Tady je společná fotka z italské strany hory Timmelsjoch ve 2.500 mnm. 🇮🇹⛰ Je to focené na „čáře“, to znamená, že jsme přesně mezi Rakouskem a Itálií. Možná stojíme jednou nohou v Rakousku a jednou v Itálii.

Hodně jsme toho po Rakousku nachodili. Kombinace krásné přírody lemované spoustu ovcí a krav se zvoncem na krku, čerstvého vzduchu a skvělých výhledu se nám už dříve osvědčila pro teambuilding a brainstorming nad strategií růstu firmy.

Během letního soustředění jsem si vychutnal jednu osobní výzvu.

Užil jsem si příjemné osvěžení v alpském horském potoce ve 2.100 mnm. Voda měla kolem 2 stupňů. A to jsem nedávno patřil mezi lidi, co se vyhýbají studené vodě obloukem. Natož koupání ve studené vodě.

Koupání v alpském potoce byl krásný zážitek. ❄️🥶🙋‍♂️❤️⛰ Sepsal jsem o něm samostatný článek s fotkami a videem.

Poslední aktualizace: 29. 07. 2019