Menu
Miliónová soutěž Tipli – stačí nakoupit kdekoliv na internetu

Miliónová soutěž Tipli – stačí nakoupit kdekoliv na internetu

1 minuta čtení

Máme zájem na Tipli dělat radost uživatelům. Jednou z možností, která se nám pro potěšení uživatelů osvědčila, jsou různé soutěže o zajímavé ceny.

Na Tipli za poslední rok probíhala řada nejrůznějších soutěží. Třeba soutěž o bestsellery z nabídky sexshop hraček eshopu Růžový slon. Tato soutěž proběhla stylově na Mezinárodní den ženského orgasmu. 🚺

Zpravidla se jednalo o klasické facebookové soutěže založené na principu sledování našich stránek a/nebo sdílení příspěvku. Výhrou byly různé drobnější dárky, poukázky, vouchery, atd.

Nedávno jsme udělali pilot a pokusili se posunout soutěže na novou úroveň. Před Vánoci jsme rozdali několik iPhonů a proběhla velmi úspěšná soutěž o kvalitní lyžařskou výbavu od značky Head v hodnotě 25.000 Kč.

Předání výhry od Tipli paní Janě – lyže Head za 25.000 Kč

A protože máme zájem dělat věci stále lépe, tak jsme se rozhodli v letošním roce udělat miliónovou soutěž na Tipli o spoustu tabletů a hromadu dalších hodnotných cen.

🚚📦 V horní části příspěvku je fotka první várky dárků – 50 ks tabletů a další dárky jsou na cestě. Bude to sice stát dost peněz, jenže tyhle peníze přes dárky dáváme našim uživatelům a ti si zaslouží jen to nejlepší! 😍❤️

Miliónová soutěž běží od 12. února. Jedná se o jeden z našich letošních marketingových trumfů. Každý den hrajeme o tablet a nabídku výher rozšiřujeme. Soutěž potrvá nejméně do 9. července.

Soutěže se může zúčastnit kdokoli, kdo nakoupí v libovolném internetovém obchodě. Denně je možné zaregistrovat až pět nákupů, šanci na výhru má opravdu každý.

Zatím to vypadá, že tahle naše miliónová soutěž zaujala. 🎉 Chodí mi různé dotazy 👆, jak v soutěži vyhrát. Odpověď je snadná – stačí nakoupit kdekoliv na netu a přihlásit nákup a vyhrát.

Držím palce, ať vyhrajete!

Poslední aktualizace: 25. 02. 2018

Našli jste chybu?

[recaptcha]