Spolkneme cashback portál Erabat a s KOOPEO Ventures chystáme expanzi

1 minuta čtení

Změna dresu už je oficiální – nově kopu za cashback portál Tipli. Během pár dní spolkneme portál Erabat a s mými partnery z investiční skupiny KOOPEO Ventures chystáme expanzi.

Více informací v tiskové zprávě, která více popisuje můj cashback portál. Vyšla například v Marketing & Média.


Cashback portál Erabat se mění na Tipli

Za Tipli stojí investiční skupina Koopeo Ventures, menšinový podíl drží podnikatel Michal Hardyn. Portál chce nabídnout vyšší cashback než konkurence.

Společnost Tipli byla založena v polovině října a nyní registruje tisíce zákazníků. Do konce listopadu vstoupí na slovenský trh a v plánu je i expanze do Polska. Zároveň do konce roku nahradí Tipli další cashbackový portál Erabat, který na českém trhu působil od roku 2012.

„V minulých letech jsme se přesvědčili, že o cashback je mezi uživateli obrovský zájem. Zároveň roste počet firem, které chtějí odměňovat své zákazníky za věrnost,“ uvádí Aneta Podráská, marketingová ředitelka portálu Tipli. „Připravili jsme novou marketingovou a produktovou strategii s cílem získat silnou pozici na tuzemském trhu a na Slovensku. Součástí této strategie je rebranding portálu, který právě probíhá,“ doplňuje Podráská.

Uživatelé Erabatu budou garantovaně převedeni do konce tohoto roku na nový portál. Veškeré získané odměny budou při převodu zachovány. O těchto změnách informuje uživatele mimo jiné speciálně připravená stránka tipli.cz/erabat.

„Spuštění portálu jsme načasovali před největšími internetovými nákupními událostmi. Začali jsme tím, že jsme uživatelům nabídli 8% cashback z nákupu na AliExpressu, jedním z největších online tržiští světa,“ přibližuje Podráská. Další zvýhodnění pro své uživatele chystá portál Tipli během dalších předvánočních nákupních svátků. „Připravujeme kampaně a bonusy také na akce českých obchodů. Každoročně prodeje tuzemských obchodů skokově narostou během Dne dopravy zdarma, Black Friday a Cyber Monday. U těchto příležitostí nabídneme zvýšený cashback a odměnu za registraci pro nové uživatele,“ uzavírá Podráská.Štítky článku: | | | |