Menu
V létě jsme navázali spolupráci s Modrou pyramidou a video už se připravuje!

V létě jsme navázali spolupráci s Modrou pyramidou a video už se připravuje!

1 minuta čtení

Modrá pyramida je jednou z největších hypotečních bank na českém trhu. Jsme tedy velmi rádi, že se stala jedním z našich klientů a v rámci prémiového profilu na VímVíc.cz jsme měli možnost navštívit prostory firmy.

Cílem Modré pyramidy je prostřednictvím VímVíc.cz ukázat svou lidskou stránku a férový přístup, na kterém si zakládají. Přestože se jedná o korporátní společnost, usilují o individuální přístup k zaměstnancům a snaží se vytvořit pozitivní atmosféru na pracovišti.

Zajímavostí je, že se zde pravidelně konají tréninky šachů. No co, vždyť šachy jsou přece taky sport! Modrá pyramida jako člen finanční skupiny Komerční banky podporuje kulturu. Zaměstnanci tak mají např. možnost využít speciálního předplatného do Národního divadla.

Centrála Modré pyramidy se nachází na Vinohradech, hned u stanice I. P. Pavlova. To znamená, že oceníte výbornou dostupnost centrály. Jednotlivé pobočky jsou rozmístěné po celé Praze i České republice.

Na promo videu už se usilovně pracuje a velmi se těšíme na jeho výsledek! Věříme, že tím pomůžeme potenciálním zaměstnancům utvořit si představu o tom, jak to firmě funguje a jak přátelská atmosféra zde působí.

Poslední aktualizace: 17. 10. 2019