Menu
Správce financí od Home Credit

Správce financí od Home Credit

4 minuty čtení

Webová aplikace Správce financí od společnosti Home Credit umožňuje získat přehled o kartách, hotovostních úvěrech, konsolidacích a nákupech na splátky. Home Credit spustil internetovou aplikaci Správce financí již v roce 2014. Uživatelům nabízí možnost spravovat a obsluhovat své finance přes internet.

Společnost Home Credit a.s. 

Úvěrová společnost Home Credit na trhu s financemi funguje od roku 1997. Umožňuje nakupovat na splátky, sjednávat hotovostní půjčky (Home Credit půjčka s úrokem od 13,9 % patří v nabídce nebankovních půjček k těm levnějším), konsolidovat stávající půjčky a poskytuje kreditní karty. Home Credit je poskytovatelem půjčky Kamali (dříve Japonské půjčky), která nabízí mimo jiné i půjčky pro nezaměstnané.

K čemu slouží aplikace Správce financí Home Credit

Aplikace Správce financí funguje velmi podobně jako elektronické bankovnictví. Ve srovnání s internetovým bankovnictvím Správce financí nabízí větší nabídku možností, jak spravovat online své produkty – tím směrem, aby nad nimi uživatel měl veškerý přehled a kontrolu.

Aplikace obsahuje: kreditní karty, nákupy na splátky, rychlé půjčky, spojení půjček, různé nabídky a online žádosti. V aplikaci mohou uživatelé kontrolovat termíny splátek a jejich výši.

Správce financí – přihlášení

Přihlášení do aplikace správce financí probíhá na stránce spravcefinanci.cz/prihlaseni. Pro přihlášení do této aplikace slouží uvedený odkaz. Přihlášení je snadné, stačí se přihlásit pomocí běžného přihlašovacího jména a hesla.

Chcete se přihlásit do Správce financí a ještě nemáte svůj účet? Potom se jen potřebujete do Správce financí zaregistrovat. K registraci slouží pětikrokový registrační formulář. Během těchto pěti kroků vyplníte základní informace o sobě a vaše kontaktní údaje včetně mobilního telefonního kontaktu.

Registrační formulář do Správce financí

 • Uživatel zadá své rodné číslo, e-mail, telefon a vyčkáte na SMS s potvrzovacím kódem.
 • Po potvrzovací fázi vyplní své přihlašovací údaje – 3 kontrolní ověřovací otázky, heslo o minimálně 8 znacích a uživatelské jméno.
 • V posledním kroku si přečte smlouvu o zřízení přístupu do Správce financí a když ji odsouhlasí, přijde mu na mobil kód, který napíšete do formuláře a tím je registrace u konce.

Hlavně bezpečně! Desatero bezpečnosti podle Home Creditu:

 1. Pro Správce financí vytvořte unikátní heslo, které nikde jinde nepoužíváte.
 2. Přihlašujte se pouze ze svého osobního počítače.
 3. Nikomu nesdělujte své heslo.
 4. Zkontrolujte si zkratku HTTPS – podívejte se do horní části ve vašem prohlížeči na adresní řádek, před písmeny www. musí být zkratka HTTPS – značí zabezpečené a bezpečné připojení.
 5. Používejte na svém počítači antivirový program.
 6. Nepoužívejte Správce financí na veřejné wi-fi síti.
 7. Nastavte si a používejte SMS informace o vašich transakcích – zřiďte si tuto službu, abyste věděli o každé uskutečněné transakci.
 8. Pokud vám někdo ukradl peněženku s kartou, okamžitě kartu zablokujte!
 9. Pečlivě si poznamenejte číslo pro blokaci karty.
 10. Podezření na zneužití účtu nebo karty vždy nahlaste – pokud dostanete podezřelý mail, který vybízí k zaslání vašeho hesla nebo směřuje na podezřelou stránku, nahlaste to okamžitě společnsoti Home Credit.

Tesco správce financí

Společnost Tesco provozuje finanční služby ve spolupráci s Home Creditem. Tesco je partnerem a proto při využívání Tesco finančních služeb uživatelé používají stejnou aplikaci Správce financí od Home Creditu – to znamená službu na adrese www.spravcefinanci.cz.

Mezi používané služby Správce financí patří získávání informací a přehledu o pojištění půjčky a karty a sjednaných doplňkových službách. Smlouvy se podepisují elektronicky pomocí SMS kódu. V přehledu Správce financí jsou přehledně zobrazené již zaplacené a nezaplacené splátky.

V případě, že uživatel vlastní kreditní kartu, získá na stránce spravcefinanci.cz také přehled o této kreditní kartě – transakce, měsíční výpisy, přehled peněz na kartě, Tesco Clubcard body. Z kreditní karty si uživatelé mohou přes Správce financí nastavit inkaso z karty nebo jiné posílání peněz.

Ve spolupráci s Tescem nabízí Home Credit také Tesco půjčku. Ta odměňuje klienta za splácení Clubcard body, které mohou být uplatněny při nakupování v tomto řetězci.

Správce financí najdete také u mBank

Společnost Home Credit není jedinou finanční institucí, která na finančním trhu poskytuje službu Správce financí. Službu s podobným jménem poskytuje svým klientům na tuzemském bankovním trhu působící mBank.

Mezi nejdůležitější funkce Správce financí od mBank patří:

 • Dynamický přehled nad vývojem financí – útrat a transakcí.
 • Historie a kategorizace transakcí a analýza rozpočtů, které automaticky počítají útratu v měsíci.

Služba Správce financí je oblíbená, protože funguje podobně jako internetové bankovnictví a umožní spravovat své finance přes internet.

Uživatelé nemusí ztrácet čas na pobočkách. Většinu požadavků vyřeší u hrnku horké kávy při příjemné atmosféře, bez stresu a nervů.

Poslední aktualizace: 30. 09. 2017