Menu
Sraz online borců

Sraz online borců

Méně než minuta čtení

Daří se nám s Ivo Praxem poslední měsíce pravidelně organizovat sraz lidí z online businessu. Pracovně tuhle akci nazýváme „Sraz online borců“. Je to neoficiální název, oficiální název není. Pravidelně hodně skvělá akce, kde se potkáme s 15-30 kamarády od 💻💻 nad pár 🍺🍺.

Většinou jsme zašli po práci do nějaké hospody v Karlíně. Minule nás pozval k sobě na návštěvu Michal Menšík z Inveo, kterému se podařilo vybudovat několik skvělých projektů. Kanceláře Inveo mimochodem jsou dostupné jako mapa pro Counter Strike. Hodně cool.

Jedním z Michalových velkých projektů je emailing platforma Mailforce. Byl jsem na prezentaci Mailforce a klobouk dolů, co vše systém umí a jaký servis v Mailforce dělají pro klienty. Dále je Michal majitelem startupu DODO, který funguje jako osobní asistent – viz článek na Forbesu.

Musím říct, že ač nejsem úplně networkingový typ člověka, tyhle akce mi hodně sedly. Je to více přátelské než obchodní setkání a to mi vyhovuje. Jedinou vrásku na čele mám z toho, že ta partička je genderově lehce nevyrovnaná. I když v diskuzích jsou 🙋‍♂️ větší drbny než 🙋.

Foto z poslední akce, která výjimečně nebyla v hospodě, proběhla u výčepu v Inveo Hubu:

Poslední aktualizace: 11. 11. 2017