Menu
Stario Agency – představení

Stario Agency – představení

1 minuta čtení

V posledním roce u mě klienti často poptávali různé služby spojené s výkonnostním marketingem a sociálními sítěmi. Po založení VímVíc.cz se hodně poptávek točilo také kolem videa.

Rád pracuji s klienty a hledám cesty, jak jim pomoci na základě svých zkušeností z rozjíždění a vedení štíhlých startupů. Při diskuzi s klienty se objeví řada příležitostí na nové kanály pro získání zákazníků, vytěžení současných zákazníků, vylepšení procesů nebo například lepší péči o zákazníky. Nicméně nápad je jen třeba 3 % úspěchu, klíčová je exekuce. Následný follow-up vyžaduje dost zdrojů, speciálně u velkých klientů, s kterými se potkávám.

Vloni jsem se dozvěděl, že se do ČR vrací Katka Malinová, která několik let ve Francii vedla digitální tým u konkurenta SocialBakers. S Katkou jsem se potkal a zjistil, že máme podobný pohled na služby a produkty pro klienty.

Start byl až nečekaně rychlý. Koncem roku jsme oslovili pár klientů a začátkem roku založili Stario Agency. Na konci prvního kvartálu pracovala Katka s týmem 8 supr lidí, měla 8 klientů a přes 300.000 Kč měsíční obrat za služby. To není úplně špatný start.

Pár týdnů jsme ve Stario museli dát dokonce stop-stav na klienty, protože jsme solidně nestíhali.

Představení Stario Agency

Cílem Stario Agency je stát se prodlouženou rukou marketingu klienta. Máme osobní přístup a vybíráme si do týmu talentované a inovativní lidi, kteří jsou plní nápadů, jak svým klientům pomoci vyprávět jejich příběh. Klientům navrhneme řešení na míru, vytvoříme strategii a obsah, který zaujme vaše zákazníky.

Proč Stario?

  • vybereme nejvhodnější sociální sítě právě pro vaší značku
  • optimalizujeme jejich nastavení, aby vás zákaznicí našli
  • pomůžeme vytvořit strategii, díky které dosáhnete svých cílů
  • vytvoříme pro vás originální obsah dle vašeho přání
  • rozjedeme a vyladíme vaše výkonnostní kampaně

Lépe vytěžíme vaše současné zákazníky

  • prodejní/informační newslettery, autorespondery
  • remarketing, lookalike audience
  • RFM analýza, kupónové a věrnostní programy, doporuč a získej

Některé služby Stario popsala Katka v úvodním videu. Mimochodem několik skvělých ukázek práce Katky a jejího týmu najdete na YouTube profilu Stario – mrkněte >>

Poslední aktualizace: 02. 05. 2016

Našli jste chybu?