Menu
Startuje TourDeKrypto: přednášky K. Fillnera o kryptoměnách

Startuje TourDeKrypto: přednášky K. Fillnera o kryptoměnách

1 minuta čtení

Příští týden startuje další zajímavá akce zaměřená na kryptoměny. Akce s Karlem Fillnerem, kterého dobře znám z přednášek a osobních setkání lidí v krypto komunitě. Karel je také lektorem kurzu zaměřeného na Bitcoin na VímVíc.cz.

Na mém začátku nakupování kryptoměn mi Karel hodně pomohl. Dal mi cenné rady do začátku a poradil, když jsem se dostal do slepé uličky. Karlovi rady mi umožnily realizovat velmi zajímavé zhodnocení v kryptoměnách.

Teď Karel chystá TourDeKrypto – turné přednášek o Bitcoinu a altcoinech, kde Karel Fillner bude hlavním řečníkem. První přednáška proběhne 3.4. ve Zlíně, poslední 24.4.2018 v Praze.

Zde seznam akcí v rámci TourDeKrypto, program je dost nabitý:

Karel je jedna z největších krypto osobností nejen u nás. Jeho velká výhoda je, že se pohybuje kolem hlavních krypto influencerů, například v okolí Paralení Polis. Díky tomu má dost informací z nejlepších zdrojů. Tady třeba jedna z Karlovo známých přednášek o Litecoinu.

O čem bude Karel v TourDeKrypto přednášet. Především zodpoví následující otázky:

Pro koho je přednáška

  • Přednášky jsou zaměřené spíše pro začátečníky v oblasti Bitcoinu a kryptoměn
  • Vstupné na každou přednášku je 250 Kč / 10 Eur
  • Celkem se přednášky konají na 9 místech v ČR a 2 místech v SR – termín během dubna 2018

Cena vstupu na přednášku je lidová – pouze 250 Kč.

Karla znám, o kryptu toho ví tolik, co málokdo u nás. Seminář můžu doporučit všem, kteří chtějí s kryptoměnami začít nebo mají nakoupeno a stále se spíše považují za začátečníky.

Poslední aktualizace: 30. 03. 2018