Menu

Stovky kvalitnich audioknizek sbalenych do auta

1 minuta čtení

Zvykl jsem si poslouchat v aute audioknihy. Nedam ted dopustit na iPhone appku Audible (z rodiny projektu Amazonu) – tisice supr knizek a paradni pouzitelnost. Audioknizky muzete kupovat bud pres web Audible nebo rovnou na Amazonu – tj. lze vyuzit kvalitni kategorizaci Amazonu a pocetne recenze knizek.

O vikendu v aute posloucham vetsinou non-business knizky v CJ. K tomu pouzivam appku iAudioteka – stovky audioknizek, pri kterych clovek trochu vypne hlavu a zarelaxuje. Muzu doporucit napr. Stolety starik, ktery vylezl z okna a zmizel – neskutecne jsem se pri poslechu knizky rezal smichy. Vyber autoru je obrovsky – od Šabacha, Krause a Kundery, az treba po Orwella. Knizky jsou namluvene lidmi jako Jaroslav Dusek, Michal Jagelka, Martin Stransky, Sasa Rasilov, Richard Krajco, Ivan Trojan a dalsi.

V iPhone je defaultne appka pro Podcasty, ale te jsem zatim na chut neprisel. Mozna ji nepouzivam dobre.

Za mě jsou audioknihy jasná volba pro dlouhé cesty autem. K autům mám vztah, děda měl autoservis, táta provozuje autoškolu v Kladně a občas mu s autoškolou pomáhám. V autě strávím hodně času, každý rok najedu přes 40.000 km. Audioknihy mi pomáhají při dlouhých cestách, například při cestě z Prahy do Beskyd. Tuhle trasu jezdím i několikrát za měsíc. Zapnu appku na audioknihy, pustím do repráků v autě, k tomu navigace do auta Waze a nic neřeším.

Posloucháte nějaké mluvené slovo? Jak a co? 🙂

Tip na závěr: Při nákupu audioknih v Audiotéce můžete získat 12 % zpět z ceny nákupu. Stačí se registrovat na cashback portálu Tipli.cz a každým nákupem získáte nazpět těch 12 % a více.

Poslední aktualizace: 29. 11. 2013

Našli jste chybu?