Menu
TchiboCard – slevy nejen na kávu

TchiboCard – slevy nejen na kávu

3 minuty čtení

To, že značka Tchibo už není synonymum pouze pro kávu, ví skoro každý. Nabízí také módu pro ženy, muže i děti, doplňky a nábytek do domácnosti, potřeby pro volný čas nebo sportovní vybavení. Na všechny tyto produkty poskytuje zajímavé slevy, a to s věrnostní kartou TchiboCard. Jaké výhody lze s TchiboCard získat a za jakých podmínek?

Stejně jako v mnoha jiných věrnostních programech, i v rámci TchiboCard jde o sbírání bodů. Podobný zákaznickým programem je také Tesco Clubcard, CineStar Club nebo třeba bonusová karta Iceland.

Členství v Klubu TchiboCard je zdarma a opravňuje k čerpání řady benefitů. Nejprve je ovšem potřeba se do Klubu TchiboCard registrovat. Jak na to?

Registrace do Klubu TchiboCard

Do zákaznického programu TchiboCard se lze přihlásit hned několika způsoby:

  • přes e-shop Tchibo,
  • v prodejnách Tchibo,
  • na bezplatné zákaznické lince Tchibo.

Registrace přes e-shop se provádí na tomto odkazu. Plastová zákaznická karta, která je typická pro téměř všechny věrnostní programy, se zákazníkovi zasílá do 4 týdnů.

Při registraci v kamenných prodejnách Tchibo se vydává dočasná zákaznická karta TchiboCard, nicméně i s ní již lze sbírat věrnostní zrnka a využívat další výhody (kromě uplatňování zrnek). Finální karta se opět zasílá poštou.

Sbírání věrnostních zrnek

Jak již bylo zmíněno, pro získání atraktivních výhod se sbírají věrnostní body, které se u Tchiba nazývají stylově: věrnostní zrnka. Za každou jednu utracenou korunu nákupu se na bodový účet připisuje jedno věrnostní zrnko.

Za 50 věrnostních zrnek získává registrovaný zákazník Tchibo slevu 1 korunu, a to na celý sortiment včetně zlevněného zboží. Může se jednat o kávu Tchibo, oblečení Tchibo nebo mnoho dalších produktů.

Výhodou je, že zrnka z uskutečněného nákupu lze při zapomenutí TchiboCard dodatečně zaúčtovat zavoláním na bezplatnou infolinku. Stačí k tomu pokladní doklad a číslo TchiboCard. Platnost zrnek končí vždy po 30. dubnu každého kalendářního roku, nejdříve však po uplynutí 24 měsíců od nákupu, na jehož základě byla získána.

Se zrnky se zachází jako s penězi – záleží na každém, kolik zrnek se při placení využije a kolik se jich případně nechá na další nákup. Aktuální stav zrnek se zobrazuje v osobním účtu držitele TchiboCard na internetových stránkách Tchibo.

Uplatnit věrnostní zrnka lze jak na prodejnách Tchibo (více než 10 samostatných prodejen Tchibo v Praze), tak na e-shopu.

Další výhody Klubu TchiboCard

Věrnostní Klub Tchibo nabízí pro své držitele i další příjemné benefity:

  • Doprava a dobírka je pro členy věrnostního klubu s TchiboCard online účtem zdarma.
  • Vždy první a třetí pátek a sobotu v měsíci lze s TchiboCard využívat DNY KÁVY. Ke dvěma balením zrnkové kávy získá zákazník jedno balení zdarma. Platí opět pro e-shop Tchibo i pro kamenné prodejny.
  • Každý poslední víkend v měsíci probíhá na e-shopu a v kamenných obchodech CAFISSIMO VÍKEND. Ke čtyřem balením kapslí získává držitel věrnostní karty Tchibo jedno balení zdarma.
  • V rámci pravidelných akcí lze při nákupu vybraného zboží získat dvojnásobek věrnostních zrnek nebo bonusová zrnka. Výrobky, kterých se tato akce týká, jsou vždy označeny speciální ikonou. Z té je patrné, kolik zrnek se bude po nákupu připisovat na osobní účet zákazníka.
  • Pro vybrané spotřební zboží a kávu Tchibo platí pro držitele zákaznické karty výhodnější ceny. Toto zvýhodněné zboží s TchiboCard cenou se nachází v každé nové kolekci.

Jak je vidět, výhod nabízí Klub TchiboCard opravdu hodně, čímž se odlišuje od některých jiných věrnostních programů nabízející třeba jen jednu výhodu.

Svět kávy

Káva je pro řadu lidí nepostradatelná. Vědí to i zástupci některých řetězců, kteří ji nějakým způsobem začlenili do svých věrnostních programů. Pro příjemnější nákup nabízí kávu například síť drogerií Teta v rámci svého věrnostního programu Teta Klub.

Samostatnou kapitolou jsou pak slevy pro milovníky kávy v Costa Coffee Clubu nebo výhody Starbucks Rewards.

Poslední aktualizace: 03. 03. 2019